olimpiada 2008

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszystkich przyszłych olimpijczyków!
Jak wrażenia po dzisiejszej olimpiadzie? :)
Niech żyją aborygeńskie modelki! ;D
Aborygeńskie modelki... ta...
Dodging the puddles było lepsze :-)
Czy p. Krzyżanowski nie mógłby ułożyć łatwiejszej tej olimpiady chociaż raz???
Too bad it was my last one...
Słyszałam po olipiadzie, że ktoś u mnie w szkole przetłumaczył "dodging the puddles" jako "łapanie pudli" :) Popłakałam się ze śmiechu, co niestety nie zmienia faktu, że położyłam na całej linii...
a nie wie ktoś czasem kiedy na stronie pojawi się tegoroczny test wraz z kluczem? A co do samej olimpiady to dość zróznicowany poziom ^^ niektóre rzeczy dość łatwe, a niektóre masakra :P 50/50 czy przejde dalej czy nie ;p
wolałabym żeby nikt mojej pracy nie widział hehe dla mnie ten test jest jakiś masakryczny - po czymś takim zaczynam wątpić w swe umiejętności językowe ;P pewien plus,że ominęła mnie chociaż kartkówka z biologii ;)
wolałabym żeby nikt mojej pracy nie widział hehe dla mnie ten test jest jakiś masakryczny - po czymś takim zaczynam wątpić w swe umiejętności językowe ;P pewien plus,że ominęła mnie chociaż kartkówka z biologii ;)
Dość trudna... A ja ile punktów liczycie??? Ja na poniżej 10 ;(
Dość trudna... A ja ile punktów liczycie??? Ja na poniżej 10 ;(
do 15pkt to zazwyczaj wynik przecietny,wiec nie ma sie czym martwic. szkoda,ze to ostatni rok i ostatnia szansa... podpisuje sie pod prosba forumowiczow-jakby kto mial test lub klucz to bylabym wdzieczna ;)
A ja mam takie pytanie naiwne (z ciekawości, oczywiście, i tak to nic nie zmienia ;)) - od ilu punktów się przechodzi? Bo wszyscy mi mówili, że od 40, a dzisiaj nauczycielka rozdając testy powiedziała, że 30 wystarczy. To jak to jest w końcu? :)
Nam też mówili, że od 30 - szkoda, że nie od jakichś 5, wtedy na pewno bym przeszła. ;D ale generalnie nie było tak źle. Dobrze, że chociaż gramatyka nie była tak kosmiczna. :)
Fakt, że plusy są - mnie natomiast ominęły roztwory z chemii. ;P
za rok będzie lepiej, może nie będzie już łapania pudli, ale łowienie krokodyli z wód amazońskich ;D
Zawsze było od 40, ale rok temu olimpiada okazała się tak trudna, że obniżyli próg do 30. W tym roku też niby napisali, że od 40, ale wszyscy przewidują, że też obniżą, bo poziom olimpiady raczej się nie obniżył ;-)
Mi się upiekła kartkówka z fizyki i przewroty na skrzyni :) Tylko to osładza mi jakoś porażkę :P
Też byłem zdziwiony tymi 30-oma punktami i jak zobaczyłem swoje nazwisko na liście w kolumnie "zakwalifikowani" i obok 35pkt to myślałem że to jakiś przekręt. Ale jednak!! ;D a propos średnia mojej szkoły to 2,9 pkt więc nie martwcie się jak macie 10 :)
Orientujecie się może czy jacyś uczniowie gimnazjum już brali udział w etapie okręgowym?

I najważniejsze chyba: czy w ramach przygotowań do etapu ustnego naprawdę trzeba przeczytać wszystkie 6 książek? Czy wystarczy jakieś gruntowne streszczenie, albo chociaż polska wersja? :(
Tutaj proszę, test i klucz:
http://rapidshare.com/files/165459948/Olimpiada_2008.zip.html
:)
U Ciebie już podali, kto się dostał??
To, jak szybko sprawdzą, zależy tylko od dobrej woli nauczycieli. Bo termin mają chyba do 25 listopada.
>Orientujecie się może czy jacyś uczniowie gimnazjum już brali udział w
>etapie okręgowym?

Nie wiem, czy o to Ci chodzi, ale czasami się zdarza, że uczniowie gimnazjum dostają się do etapu okręgowego (może nawet do finału?). Sam pamiętam, że 4 lata temu, gdy byłem w 3 klasie gimnazjum, udało mi się zdobyć 30 parę punktów, ale ostatecznie było to o ileś tam za mało, aby przejść dalej. Wszystko zależy od chęci i ciężkiej pracy.
Jestem zdziwiona, ale podobno mam 29 pkt. Myślicie, że wystarczy? Poziom z tego co się orientuje był strasznie niski. Mój wynik jest najlepszy 65tysięcznym mieście :/
Ja zdobyłam 48 punktów, także raczej na pewno przejdę dalej, ale sama nie wiem czy dobrze robię, przeraża mnie ilość materiału do opanowania w miesiąc.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa