Olimpiada

Temat przeniesiony do archwium.
271-288 z 288
| następna
To ile osób przechodzi z danego okręgu ustalane jest chyba dopiero w Poznaniu, więc z tym trzeba będzie poczekać.

A co do limitu punktowego to nie mam pojęcia, nie wspominali o nim ani w wytycznych olimpiady ani dzisiaj/wczoraj na samej olimpiadzie.
A w ogóle czy ktoś wie, kiedy można oczekiwać oficjalnych wyników II etapu?

U nas w gdańskim NIC nie mówili - więc nie mam pojęcia, ile miałam punktów za test, ile za ustny itd.
Na ustnym bardzo miło - pytali o jedną lekturę, potem ogólnie o literaturze była taka mała dyskusja, pytanie o e-learning (znów mała dyskusja) i o Industrial Revolution.
klasyfikacja drugiego etapu jest centralna, nie ma limitów osób z okręgów; a limit punktowy jest w wytycznych
A jaki w ogóle wpływ na ostateczny wynik zawodów II stopnia ma test pisemny, a jaki część ustna? Po połowie? I jak w ogóle punktują część ustną (w wytycznych jest tylko, że skala ocen jest 10-stopniowa i że osobno oceniają umiejętność prowadzenia rozmowy, a osobno wiedzę)?
total = (ustny x 10) + pisemny
a tego drugiego Ci raczej nikt nie powie
Ocena egzaminu ustnego + całości II etapu: http://tomziu.w.interia.pl/OJA.htm
Wielkie dzięki.
Czy ktoś wie orientacyjnie, kiedy zostaną wywieszone wyniki na stronie IFA? A może ktoś dzwonił do Poznania?
Właśnie, kiedy mniej więcej można się spodziewać wyników? Czy jakoś może indywidualnie dzwonić do Poznania?
Żadnego info?
Może zadzwońcie do Poznania i zapytajcie, kiedy można spodziewać się wyników? Przynajmniej nie będziecie przez cały czas siedzieć jak na szpilkach :)
Test okręgowy już dostępny na stronie OJA.
Podobn wyniki mają być w poniedziałek. Tak powiedziała pani z komitetu w Poznaniu
No i ogłosili wyniki.
Ktoś ma ochotę pochwalić się tytułem finalisty? :)
za rok, może dwa.. ;)
Niestety nie udało się powtórzyć zeszłorocznego sukcesu ;)
czyli ten ustny to najważniejsza część oja, tak? w sensie, najbardziej się liczy do przejścia do finału.
I tak i nie. Tzn. na okręgu jest najpierw test pisemny(maks 135 pkt do zdobycia) i jak się go napisze na pewną ilość punktów(w tym roku chyba 75), to przechodzi się do ustnego, który jest na drugi dzień. Na ustnym można dostać maksymalnie 10 punktów, oceniany jest język i wiedza(historia, kultura, literatura, itp.). Wynik z ustnego mnoży się x 10 i suma punktów z pisemnego i ustnego to twój całkowity wynik. Czyli można doskonale napisać test, zawalić ustny i nie przejść, ale z drugiej strony przy kosmicznie napisanym teście wynik w granicach 7pkt na ustnym wystarcza do przejścia do finału.
Temat przeniesiony do archwium.
271-288 z 288
| następna

« 

Nauka języka

 »

Matura