Olimpiada

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 288
>co najwyzej wraz z testami do szkół
>przysyłano informację zeby prace wysylac juz od 30

nie wraz z testami, lecz to byl feedback ze strony organizatorow 1-2 tygodnie po wyslaniu wynikow przez wszystkie szkoly, jesli dobrze kojarze. i przez ostatnie 3 lata (tj. rok temu itd.) prog ten wynosil 30 punktow, co bylo podawane do wiadomosci wlasnie po odeslaniu wynikow ze szkoly.
mi nauczycielka mówiła o tym feedbacku już w dzień olimpiady, i slyszalem wyraźnie o kartce dołaczonej do testów
Ufff, no i już po pierwszym etapie. Myślę, że poszło mi średnio. Ale zważając, że była to pierwsza moja olimpiada z angielskiego w ogóle to i tak jestem z siebie dumna:D U nas wyniki mają być już jutro i nie mogę się doczekać. Kiedy na sali nauczyciele rozdawali nam arkusze życzyli powodzenia i tak dalej ale powiedzieli, że jest możliwość, że drugi etap się nie odbędzie, bo organizatorzy nie mają kasy. SZOK!
nie daruję, ledwo wyszedłem z doła po odwołaniu o. z niemieckiego!
na stronie http://ifa.amu.edu.pl/fa/oja jest już test z kluczem.
wiecie ile macie punktów?
ja mam 41, mam nadzieję, że przejdę!
Ja sobie na razie policzyłam z kluczem i wyszło mi 35 i mam nadzieję że nie przejdę ;PP w przeciwnym wypadku moje życie ograniczy się do bezsensownego wkuwania dat, pojęć, postaci i innych idiotycznych rzeczy, których wymagają na 2 etapie...
ja ok. 46-48
mam 35 ... mozliwe ze sie dostane dalej? bo nie wiem czy mam sie przygotowywać...
właśnie mój znajomy miał 30 w tamtym roku i był w drugim etapie, więc na tej podstawie napisałam, że rok temu wystarczało 30.
Mam 41 i nie daruję sobie tych dwóch naprawdę idiotycznych błędów.
A jak poszło innym osobom w waszych szkołach? U mnie w porównaniu z poprzednim rokiem wyniki podniosły się o ok. 10 punktów i zastanawiam się, czy wszędzie jest podobnie.
jest tu ktoś z mazowiecko-podlaskiego ?
51. Słownie: pięćdziesiąt jeden. Zapowiada się czwarte pod rząd Boże Narodzenie pod znakiem OJA.
A ja słyszałam, że niemiecki ma jednak się odbyć?
No ja mam ok. 32 pkt, czyli aż 26 pkt więcej! I wszyscy u mnie tak będą mieli, na 100%. Nie mam szans, żeby przejść, ale mam wrażenie, że próg będzie kosmiczny, bo nawet gramatyka była prosta.
Tak, jest w piątek o 9.00, też piszę. :)
kurde, też nie wiem czy się przygotowywać. niby od 67% jest przejście, ale ja chcę chcę tak bardzo uczyć się tych idiotycznych słówek :D
u mnie średnia to od 20-32, coś takiego, nie mam pojęcia czy przejdę o_O
ale zaczynam wątpić.
No nie mogą go teraz podwyższyć ponad te 67% chyba... chociaż biorąc pod uwagę to, że popadli ze skrajności w skrajność i mogą nie pomieścić drugoetapowców, przygotywałbym się na różne ewentualności.

Właśnie sobie przypomniałem jak zeszłoroczną wigilię przesiedziałem z zeszytem od słówek na kolanach. Eh. [*]
Dobrze że mi mówicie! :o
mam nadzieję, że to 41 gwarantuje mi przejście :O
mam nadzieję, że to 41 gwarantuje mi przejście :O
Ja zdobyłam 44 punkty, mam nadzieje że nie podwyżą więcej niż do 67 %.. 50% napewno nie zostanie bo olimpiada była zbyt łatwa.. Ja też oczywiście rypłam się na najprostszych rzeczach xD Jestem na siebie zła bo spokojnie 50 punktów mogłam zdobyc, wg mnie za mało czasu było.
Hey Wszystkim! :-)
Ja miałam wczoraj pisać OJA ale niestety się rozchorowałam :( spróbuję za rok :)
Ale proszę powiedzcie, trudne było?
Pozdrawiam :)
>Właśnie sobie przypomniałem jak zeszłoroczną wigilię przesiedziałem z
>zeszytem od słówek na kolanach. Eh. [*]

niezle. pamietaj, ze na angielskim swiat sie nie konczy :-)
Jest ktoś z świętokrzyskiego/małopolskiego? Jak poszło?
Nawet, jeśli świat się na filologii nie kończy, to według pewnych ksiąg natchnionych właśnie od niej się zaczął. To znaczy, in principio erat Verbum i tak dalej.
Ale prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, lecz po tym, jak kończy ;)
Lady Yossarian, czy jako weteranka OJA mogłabyś się wypowiedzieć, jakie szanse na drugi etap widzisz dla tych nieszczęśników, którzy zdobyli punktów 41 i w okolicach tego? Może przez porównanie z poprzednimi latami nasuwa Ci się jakaś odpowiedź? *w myślach błaga, żeby nie było to 50%*
Ja jestem z mazowiecko-podlaskiego (to to jest razem? :O). 46 miałam, nie wiem co z tym dalej będzie...
Fakt bycia weteranem tu raczej niewiele pomoże, ja od mojej nauczycielki, która ma różne wtyki tu i tam, usłyszałem dziś że możliwe że próg zostanie podwyższony do 45 (informacja z komitetu w Poz.), ale na 100% będzie można o tym powiedzieć za 3 tyg., gdy do szkół wróci informacja z KC.
pakk: kto sie nie uczył jak miał na to czas, to się uczył w święta. ;)


btw. przegladam ostatnio słownik do łaciny, a tam: philologia = bezużyteczna wiedza. Mi daje do myślenia ;)
Jak to czwarte?
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 288

« 

Nauka języka

 »

Matura