Olimpiada gim. woj. lubelskie

Temat przeniesiony do archwium.
Jak Wam poszło ? Ja uważam, że była strasznie trudna, a szczególnie kulturówka ! Byłam pewna, że nie przejdę ale przeszłam ! ; D Teraz drugi etap. Myślicie, że będzie trudniejszy niż pierwszy ?
skad wiesz ze przeszlas?olimpiada byla mega trudna.
Już mi powiedziała nauczycielka : )
hm...czy ja wiem, czy była trudna?? Dało się napisać...(przeszłam) a z kulturówką to było przegięcie, liczyło się tylko szczęście, nic więcej.
a 2 etap musi być trudniejszy niż pierwszy, inaczej zrobiliby tylko 1 etap, którry wszystko by roztrzygał..;) pozdrawiam i życzę powodzenia w przygotowaniach ;)
No z kulturówką bardzo dużo szczęścia miałam... A co do 2 etapu, nam nauczycielka mówiła, że to raczej 1 jest najtrudniejszy, zeby przesiać. Nie wiem, zobaczymy...
a macie je może w wersji zeskanowanej albo pdf/doc?? ja przeszedłem dalej, jestem ze śląskiego, było średnie, trochę głupia kulturówka i niektóre słówka. jak będę miał to gdzieś zamieszczę :)
Hehe tak dobrze to nie ma ;D Jak ja się przygotowywałam do 1 etapu to nigdzie żadnych arkuszy olimpiad gim. nie mogłam znaleźć ;( Teraz też by się coś przydało do poćwiczenia.
I jak tam, przygotowujecie się? Ja na razie idiomy i kultura tylko. Jestem z pomorskiego.
Idiomy? O co chodzi ?
Rok temu na rejonie były idiomy co mnie kompletnie zaskoczyło, dlatego w tym roku wole być przygotowanym. U góry w zakładkach masz pełno idiomów do nauki.
od dzisiaj znamy wyniki okregowego w lubelskim. jak poszlo? :)
Przeszedł ktoś ? ; d
ja tak.
ja w tamtmym roku bylam laureatka i moge z przekonaniem stwierdzic ze pierwszy etap byl o niebo trudniejszy niz drugi.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

CAE - sesja zima 2009