Olimpiady z lat 1996-2000

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 205
z roku 1998 tez poprosze, albo jesli masz sile to wszystkie jakie masz

[email]
ja tez bardzo bym prosila, tyle ile tylko mozna. z góry wiekkie dzięki! mój e-mail [email]
o rany rany, nie chcę się narzucać:), i tak masz już dośc roboty:), ale jakbyś mi mogła też wysłać: [email] z góry wieeeelkie DZIĘKUJĘ
Możecie mi również przesłać te testy? Bardzo proszę! Mój e-mail: [email]
HEJ, I'd be grateful if you could send me as well the Olympiad Tests. What book do they come from? Thanks.
The book you can use is "100 testów gramtayki angielskiej" by Henryk Krzyżanowski. Also, I'd suggest that you sit down and do some serious vocabulary work if you inted to pass. A good thing would be to do English crosswords; it would certainly help you with the vocabulary section.

Good luck!
mogłabyś i dla mnie wysłać? byłabym Ci ogromnie wdzieczna :)
[email]
też byłam wdzięczna, jesli przesłałabyś mi te testy z lat z których posiadasz, [email]
Jesli to mozliwe to prosze i dla mnie kopie.
[email]
thanks in advance:)
Jeśli ktoś jeszcze chce moje olimpiady - nie ma sprawy! Najlepiej piszcie od razu na maila: [email] Pozdrawiam, Ilona. (lata 1998, 1999, 2001, 2002)
Również prosze o te testy:) [email]
Z gory big thx!!!
ja te zpoprosze :-)) [email]
ja też byłbym bardzo wdzięczny za przesłanie mi tych testów [email]
witaj, czy moglabys i mi wyslac te testy??? Moge sie odwdzieczyc testami na rozne anglistyki :) moj mail [email]
dzieki wielkie!!!
ja tez bym byla wc=dzieczna gdyby mi ktos mu przeslac jakie solimpiady z englisha...moj mail [email]
Bozę masakra z Tymi testami:> Błagam Ilcia wyślij mi jakiekolwiek testy masz na maila, bo heh... nauczyciel nam cały czas wmawiał że olimpiada w grudniu a tu wyszło że 25 :] sam zbiór 100 testów nie starcza, a "H. Krzyżanowski - Testy Olimpiady Języka Angielskiego: Etap szkolny - okręgowy - finał, Brown Publishing, Oxford 1994" Jest książką praktycznie nieosiąglaną :> (swoją drogą to może ktoś wie gdzie ją można dostać????) Z góry dzięki WIELKIE bo barrrdzo ale to barrrdzo mi na tej olimpiadzie zależy :)

Mail:

[email]
Ilcia błagam! jeszcze mi :) Mój mail [email]
Wyślesz mi też?? Z góry dziękuję. Mój adres to [email]
Bardzom proszę jeśli możesz to prześlij i mi!!!
Mój adres to:
[email]

Z góry dziękuję :-)
ilcia blagam ciebie przeslij mi olimpiady z poprzednich lat a masz moze do nich odpowiedzi przeslij co masz jestem i bede bardz bardzo wdzieczna jestes wielka :* moj e mail to [email] z gory dzieki
może mi też byś mogla przesłac?? na adres [email] dzieki!!!
tez bardzo prosze . adres [email] dzieki!!!
Proszę prześlij mi też. Będę bardzo wdzięczna.
[email]
proszę o przysłanie testów i odpowiedzi na olimpiadę dzięki
ja też poproszę testy [email]
Książka rzeczywiście zupełnie nieosiągalna - jak większość z wytycznych, które mogłyby być najbardziej przydatne.
Testy możecie znaleźć w archiwalnych numerach The World of English; powinny być w co większych bibliotekach ...
pozdrawiam
angielski
proszę , to może mi też???
:((
Potrzebuję jakichkolwiek testów najlepiej z odpowiedziami jeszcze. Jeśli możesz to prześlij... jutro olimpiada (łupssss...://)
mój mail : [email]
Gdybyś mnie też wysłała to byłbym niezmiernie wdzięczny
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 205

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa