Olimpiady z lat 1996-2000

Temat przeniesiony do archwium.
181-205 z 205
| następna
Czy też mółbym dostać Olimpiady?

[email]
ilciu ilciu czy mógłbym dostać te arkusze. byłbym bardzo wdzięczny :D:D:D [email]
Czy ja też mogę poprosić?
[email]
Czy mogłabym otrzymać testy na olimpiady i klucz. Z góry [email]
Bardzo proszę o testy z olimpiady [email] dziękuję
jak ja wam zazdroszcze ze jeszcze mozecie podejsc do tej olimpiady :/ ja niestety juz mialem mature i studia zaczalem:( czemu sie nie urodzilem rok pozniej? ;(
witam! jesli da rade to i ja poprosze materialy: [email] pozdrawiam i z gory dzieki
ja tez poprosiłabym te testy [email] z góry bardzo dziękuję
Ja tez bym bardzo prosil - [email]
Jak dojda to moze po prostu wrzuce na serwer. Zamiast robic koncert zyczen kazdy sobie sciagnie i tyle.
Pozdrawiam ;)
Ja też bym prosił jesli oczywiście nie sprawi to żadnego problemurnkw89[małpa]o2.pl (zamiast [małpa] oczywiście @)
Sorki coś mi sie pochrzaniło
Ja też bym prosił jesli oczywiście nie sprawi to żadnego problemu kw89[małpa]o2.pl (zamiast [małpa] oczywiście @)
A mógłbyś mi te testy powysyłać? [email]
bardzo prosilbym jesli to mozliwe o przeslanie mi tych testow. moj adress to [email]
Niedługo olimpiada Czy ktos mogły mi przesłac te testy DZIEKI [email]
ja rowniez prosze bardzo :) [email]
Mi też! prosze! [email]
Ja też bym bardzo prosił o te testy jeszcze dziś. Proszę baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo-oimpiada już w [email]
Ja tez bym mogla dostac testy?? bardzo prosze... z gory dzieki
[email]
Hey ilcia ilcia :) Widzę że mamy to samo imię :)
ja tez bardzo prosiłabym o wszytskie testy z odpowiedziami :) wszytskie jakie tylko masz. Oto mój mail: [email] :) Z góry dziękuję :)
Buziaki :-) ;*
ja tez baaaardzo prosze: [email]
:)
bardzo serdecznie prosze o material z Foxu na poziomie 2 liceum!!! :)))
[email]
nie mam pojecia gdzie mozna znalezc owe tesciki. buziaki.
Witam, ja również uprzejmie proszę o przesłanie mi materiałów z
Olimpiad, jeśli nie sprawi to Ci kłopotu. (adres [email] ) Pozdrawiam!
ponawiam moją prośbę, aby ktokolwiek przesłał mi obojętnie jakie testy z Olimpiady (najlepiej sprzed 2003r.) na adres [email] Będę bardzo wdzięczny :)
czy ktoś to jeszcze wysyła? Bardzo proszę, dajcie znać, bo nie wiem czy jest sens wypisywać tu jeszcze te maile

Thanks in advance ;)
Proszę kogoś o wysłanie mi testów z olimpiad jez ang lat 1996-2003. Dzięki
moj mail: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
181-205 z 205
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa