Ile punktów?

Temat przeniesiony do archwium.
31-42 z 42
| następna
A to dziwne, bo u mnie w szkole ktoś kto zdobył 36 pkt się dostał. W tym roku obniżyli pułap ( może dlatego, że przez to tragiczne słownictwo w tym roku były słabe wyniki). Ja tam się nie przejmuję, bo i tak mam więcej.
A tak swoją drogą to gratuluję 45 pkt. O takim wyniku mogę tylko marzyć. Ja się modliłem, żeby chociaż być na granicy.
Nie wiem, czy Panstow zauwazyliscie, ale w tym roku olimpiada byla "troszke" wczesniej, czego rezultat nam wszystkim jest widoczny.
A to może i dobrze, że wcześniej,bo może dzięki temu sie dostałem:-)
W liście do szkół - był swego czasu na www.woe.edu.pl w dziale olimpiada - dali niższy niż w latach ubiegłych próg 37 punktów (wcześniej było to 40, ale w zeszłym roku zrobiło się straszne sito - tylko 1,5 % z I etapu przeszło dalej, więc pewnie dlatego), co oznacza tyle, że Ci, co dostali mniej, nie przejdą, a Ci, co więcej, mają szansę, bo oni weryfikują te prace i ew. mogą próg podwyższyć - przechodzą te osoby, które określi Komitet Okręgowy w stosownym piśmie do szkoły...
Widzę raf, że sie bardzo ujawniłes w postach o olimpiadzie. Czyżby w tym roku 2 etap?
Prawda jest jedna - prog jest jeden.

W zeszlym roku wynosil on rowno 40 pkt, a w tym roku wynosi rowno 35 pkt i nie wiem, nad czym tu sie zastnawiac, a tym bardziej bulwersowac...
Właśnie, jest 35 i już. A może do finału też się będzie łatwiej dostać;)
haha!!
a ja przeszdlem i dzis sie zaczynam uczyc:ppp damy rade!
ja mam 44 pkt ale mam gdzies te olimpiade i tak maja kosmicznie glupie pomysly tam ble
Studenci nie mogą startować :P
Temat przeniesiony do archwium.
31-42 z 42
| następna

 »

Inne