zaginiona ksiazka

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Mam problem.Mam nadzieje ze ktos potrafi mi pomoc. Kiedys pozyczylam ksiazke do angielskiego, zrobilam xero kilku stron, a teraz potrzebuje tej ksiazki. Nie pamietam jednak tytulu, autora ani nawet wydawnictwa. Na xero nic nie ma. Moze ktos to skojarzy. W ksiazce sa cw zarowno z gramatyki, slownictwa jak i wymoey - 'znaczki fonetyczne'. Poszczegolne cw maja nie numery a litery i tak np na str 216 sa cwiczenia na wymowe: naglowek-PRONUNCIATION WYMOWA, cwiczenie G krotkie zdania zapisane fonetycznie , cw H wyrazy zapisane fonetycznie, potem dzial 5 The definite article Przedimek okreslony i tu po wyjasnieniu tez slowa z przedimkami w zapisie fonetycznym.Na str 219 sa tez cw z serii PRONUNCIATION a tu juz dluzsze zdania w zapisie fonetycznym Dzial 10 Common phrases i cw O cw - zdania fonetycznie i trzeba zapisac 'slownie'. Strona 215 to np nazwy geograficzne zapisane fonetycznie a na tej str cw G E i dzial 4 THE SCHWA- cw F . Czy komus to cos 'mowi'. Bede wdzieczna za wszelkie podpowiedzi co to za ksiazka. Pozdrawiam
Jedna ze str z tej ksiazki wyglada tak:
ZhtZtp://iZmageZshack.us/photoZ/my-Zimages/827Z/00Z1xrg.jpg/
delete 'Z'
delete z, please.
OK.Usunelam bo na wielu forach nie mozna wrzucac linkow. OK.Oto link do obrazka ze str z szukanej ksiazki:
http://imageshack.us/photo/my-images/827/001xrg.jpg/