Pomoc przy wyborze książek

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

piszę z prośbą o pomoc, mam dwójkę dzieci - syn 6 lat, oraz córka 12 lat, którzy mają prywatne lekcje języki angielskiego u nas w domu, mój problem polega na tym, że chciałabym kupić im do nauki dodatkowe książki, nasza nauczycielka poleca wydawnictwo - Cambridge University Press, natomiast nie wiem na jakie podręczniki się dla nich zdecydować.

Interesują mnie książki, które są ciekawe i na prawdę pomogą w nauce, które mają również jakieś ćwiczenia. Ceny książek najlepiej do 40zł, proszę o pomoc i polecenie ciekawych książek dla dzieci w wieku szkoły podstawowej.

Pozdrawiam
Zapytaj korepetytora. Tutaj nikt Ci nie udzieli wystarczającej odpowiedzi. Trudno radzić coś dla obcych dzieci, których sie nie zna. Poza tym 6-latek prawdopodobnie nie potrafi czytać, po polsku.

Mogę Ci jednak poradzić serię filmów wydawanych przez bodajże Ambergold "Klub myszki MIKI".
Filmy można oglądać w wersji polskiej oraz pięciu innych w tym angielskiej.

Ale to nie oznacza, że filmy spodobają się twojemu synowi. Znam 6-latka, który uczy się angielskiego w przedszkolu, ale Klub woli ogladąć po polsku.

« 

Pomoc językowa

 »

Pytania dotyczące języka angielskiego