Posiada ktoś Wielką gramatykę angielską z wydawnictwa PONS?

Temat przeniesiony do archwium.
O taką http://www.empik.com/pons-wielka-gramatyka-angielska-z-cwiczeniami-opracowanie-zbiorowe,p1[tel],ksiazka-p?gclid=CjwKEAiA4YGjBRDOxa3XvfTnvSASJACC3bLBnRjwqen5AXyGPX-R37dymMaYNWNUwdQwDC88ThVdnRoC8E3w_wcB

Czy jest ona dobra do nauki angielskiego?
Ja ją mam i nie żałuje. Śmiało polecam ;)
Ja korzystam z tej strony :) jeśli chodzi o gramatykę. Uważam że jest świetna. Ćwiczeń jest tu masa, jak mi się znudzą może potem zakupię inne książki. Jedyne co kupiłam to fiszki w karteczkach (czasem jestem bez komputera). Uwielbiam je przeglądać (poziom A2) i nie mogę doczekać się kiedy przyjdą pozostałe. Kiedyś kupowałam wiele książek do nauki języka. Zazwyczaj lądowały na półce i pokrywa je kurz. Niestety wiedza nie zależy to od ilości posiadanych książek, materiałów czy słowników - tylko od własnej systematyczności i dyscypliny w nauce.
Po dłuższym obcowaniu z tą książką jednak odradzam. Jest w niej tyle błędów, aż głowa boli. Trzeba samemu poprawiać druk, literówki itd. A nie o to tutaj chodzi. Książkę do hiszpańskiego z tej firmy też odradzam. Te same błędy w druku, itd. Szkoda pieniędzy ;/

« 

Pomoc językowa

 »

Inne strony do nauki języków