Jaki podręcznik dla dziecka 10lat?

Temat przeniesiony do archwium.
Moja siostrzenica kończy niedługo 10 lat. Siostra powiedziała, że mała najbardziej w szkole lubi angielski i dlatego chciałabym jej kupić jakąś książkę, z której mogłaby się nauczyćczegoś dodatkowego. Jest troche dużo książek na rynku,a ja kompletnie nie znam poza tymi, co sama miałam w szkole (o ile je jeszcze wydają). Szukam czegoś do 50zł. Na razie znalazłam takie tytuły: "Angielski dla dzieci 8-10 lat Pierwsze słówka Ćwiczenia Literat" oraz "Rozwiń skrzydła z angielskim I zdaj egzamin Cambridge Young Learners SuperMemo". Czy któraś z tych pozycji jest warta kupienia? Chodzi o to by nie tylko uczyła ale była ciekawa, by dziecko nie nudziło się, a złapało zapał do dodatkowej nauki. Bardzo prosze o poradę czy te podręczniki się nadają, czy może ktoś poleci jakieś inne i lepsze?
1. skoro jujz sie uczy angielskiego, to nie pierwsze slowka
2. Uczenie sie do egzaminu wymaga z reguly pomocy nauczyciela

proponuje jakas literature, powiesc ze slownikiem trudniejszych slowek albo zbiorek dwujezycznych wierszy, moze jest cos takiego?
Jesli jest coś takiego dla dzieci to można chyba spróbować :) Ale szukam czegoś co rozwijałoby dodatkowo to co uczy sie w szkole. na pewno lubi czytać więc jesli bylby jakieś wierszyki to może rzeczywiście chętnie by się ich uczyła i czytała z tłumaczeniami. Tylko kompletnie nie wiem gdzie dostać takie ksiązki
Czyli takie coś będzie dobre? http://bookmaster.com.pl/_imgcache/300x300/2990/29904/299[tel]a-0-f5acfbec385b98d39318aab74d3f3b48.jpeg jest tyle pozycji że nie wiem którą wybrać, a tu jest z płytą od razu. nie wiem czy lepiej nie wybrać się do księgarni, ale czy sklepowa mi pomożę? boję się, że wciśnie mi pierwszą lepsza książeczkę, a niekoniecznie ciekawą
ta strona tytułowa wygląda bardzo obiecująco, ale nie znam tej książki ani tej serii.
Zamówiłam ją i zobaczę. Na allegro nawet znalazłam nieco taniej. Zobacze, bo ksiązka nie jest droga więc jeśli nie będzie aż tak ciekawa jak chciałam to dokupię jeszcze jedną
Polecam podręczniki "New English File" - mają wszystkie poziomy i są dobrze napisane od strony metodologicznej. Przyjemnie się z nich uczy i siebie, i innych. :)
Temat przeniesiony do archwium.