Lekcje MP3 do kursu Assimil-ktoś ma?

Temat przeniesiony do archwium.
Szanowni forumowicze potrzebuję pomocy. Jakiś czas temu nabyłem kurs pt. "Język angielski łatwo i przyjemnie tom 1, tom 2" wydawnictwa Nowela- są to dwie niewielkie książeczki. Jednak z racji różnych perturbacji w moim życiu zostały odłożone na bok na 3 lata. Obecnie chciałem wrócić do nauki, ale nie mam lekcji audio w formacie MP3 (gdzieś zagubione podczas jednej z przeprowadzek). Czy ktoś ma możliwość mi ich udostępnienia? Kontaktowałem się z wydawnictwem, ale niezbyt serdecznie stwierdzili, ze nie mają na sprzedaż samych płyt, i brakuje im również do książek (trochę to dziwne tłumaczenie). Być może znajdzie się ktoś, kto byłby mi w stanie pomóc? Z góry dziękuję za pomoc.
google pytają czy o to te nagrania ma pan na myśli? http://chomikuj.pl/niro/J*c4*99zyki+obce/Assimil+-+J*c4*99zyk+angielski+*c5*81atwo+i+przyjemnie+CD+1
Tak, też trafiłem na nie wczoraj. Jednak udostępnione jest jedynie 25 lekcji, a I tom ma 61 lekcji, II 49 lekcji. Dlatego postanowiłem poszukać pomocy na forum.
No to ja raczej panu nie pomogę choć bym chciał:(
Mimo wszystko dziękuję za dobre chęci :)
Pozdrawiam,
Witam posiadam 110 lekcji mp3 assimila. Jednak nie mam tej książki czy moglibysmy się jakoś dogadać?
Dziękuję, jestem otwarty na propozycje.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie