Książka do nauki SŁÓWEK

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć. Czy ktoś z forumowiczów mógłby mi polecić dobra książkę do nauki słówek o ile taka w ogole istnieje. Tak książkę do nauki słówek i proszę nie pisać, że słówek naucze sie przez czytanie książek czy filmy bo te rozwiązania już stosuje lecz są mało skuteczne w moim wypadku. Potrzebuje książki/podręcznika który uczy słówek np wplecionych w zdania itp. Pozdrawiam
a czy 'slowka wplecione w zdania' to nie sa te same ktore mozesz sama przeczytac w dobrze dostosowanych do twojego poziomu ang. ksiazkach?
Mogę SAM przeczytać ale tak jak napisalem szukam książki tylko i wyłącznie do nauki słówek a nie podrecznika do czytania
a szukałem książek typu
english vocabulary in use
vocabulary practice
vocabulary exercises?
@mg mniej więcej o coś takiego mi chodziło,dzieki :)
Na stronie www.lev.pl znajdziesz wiele słowników oraz książki do nauki słów Jacka Gordona: "Eurpean English" i "Komunikator polsko-angielski czyli: ucz się języka ze słownika :)".
Warto z tym się zapoznać.
Książka do słówek? - czytaj English matters (tan niecałe 10 zł) lub inne magazyny. Możesz odwiedzić antykwariaty i kupić dwie książki dla nastolatków - szybciej wzbogacisz słownictwo, taniej niż przez zakup podręcznika.
Temat przeniesiony do archwium.