My Story Begins

Temat przeniesiony do archwium.
MY STRORY BEGINS

In 1825, I was ten years old. My father and mother were dead. I lived with my aunt and uncle, Mr and Mrs Reed. Their house was called Gateshead Hall. The house was in Yorkshire, in the north of England. My Aunt and Uncle Reed had two children – a boy, John, and a girl, Eliza. I liked my Uncle Reed and he liked me. But in 1825. My uncle died. After that. I was very unhappy. My Aunt Reed did not like me. And john and Eliza were unkind to me.
POCZĄTEK MOJEJ HISTORII
W 1825, miałem dziesięć lat. Mój ojciec I matka nie żyli. Mieszkałem z moją ciotką i wujkiem, panem i panią Reed. Ich dom nazywał się Geateshead Hall. Dom był w Yorkshire w północnej Anglii. Moja ciotka i wujek Reed mieli dwoje dzieci – chłopca John i dziewczynę Elize. Lubiłem mojego wujka Reed i on lubił mnie. Ale w 1825 mój wujek umarł. Po tym byłem bardzo nieszczęśliwy. Moja ciocia Reed mnie nie lubiła John i Eliza byli dla mnie nieżyczliwi.
Mały problem. Jeżeli pamięć mnie nie zawodzi to autorem tej 'novelki' była kobieta więc końcówki czasowników np będą -łam.... a nie -łem:) Również odpowiednio przymiotniki;)
a tak po za tym może być?