List motywacyjny poprawa błędów

Temat przeniesiony do archwium.
Czy mógłby ktoś poprawić mi ten list bo pewności nie mam że jest poprawny w 100 procentach.

Dear Mr/Miss

I would like to apply for your university to study economies and marketing. Currenty I am a secondary school pupil in Poland. My favorite subject at schhol is business studies and economies. My parents to working in private accounting office.

At school I belong to the extracurricular social scientes club, where I am from captain.
I am interested in photography, economies and marketing.

I think that I am good candidate because I hold a big learning and interested only economies and marketing. I have chosen your university because it is internationally famous.

Nie bardz tylko wiem jak go zakonczyć. Nie mogę znaleźć żadnych ciekawych zwrotów do zakończenia i nie wiem co napisać.
Dear Mr/Miss SPRAWDZ, JAKIE MOGA BYC NAGLOWKI

I would like to apply for ZLY PRZYIMEK your university to study economies GOSPODARKI? and marketing. Currenty I am a secondary school pupil in Poland. My favorite subject JEDEN? at schhol ORTOGR. is JEDEN? business studies and economies GOSPODARKI. My parents to working CO TO JEST: 'DO PRACOWANIA'? in PRZEDIMEK private accounting office.

At school I belong to the ZLY PRZEDIMEK extracurricular social scientes ZLA PISOWNIA club, where I am from captain. NIEZROZUMIALA KONCOWKA
I am interested in photography, economies ZNOWU and marketing.

I think that I am PRZEDIMEK good candidate DO CZEGO? because I hold a big learning ZUPELNIE NIEZROZUMIALE and JESTEM interested only BRAK PRZYIMKA economies ZNOWU and marketing. I have chosen your university because it is internationally famous.
Dear 'Mr/Miss' (nigdy tak nie piszemny, co sie pisze to dear Sir/Madam),

I would like to apply for your university to study 'economies and marketing' (duza litera, i popraw pierwsze slowo). 'Currenty' (blad ortog), I am a secondary school pupil in Poland. My favorite subject at 'schhol' (ortog) is 'business studies' (duza litera, nazwa wlasna) and 'economies' (duza liera, ale to jest zle slowo). 'My parents to working in private accounting office' (nie wiem dlaczego ktos chce wiedziec cos o twoich rodzicach, i jaki rozmiar butow nosisz - calkowicie niepotr)

At school I belong to the extracurricular social 'scientes' (ortog) club, where I am 'from' (od - nie rozumiem tego) captain.
I am interested in photography, 'economies' (juz 3ci raz napisales to slowo blednie, to znaczy ze sam nie wisz co piszesz) and marketing.

I think that I am good candidate because I 'hold a big learning' (po jakiemu to jest, bo po ang to napewno nie) and interested 'only' (nie rozumiem tego slowa tutaj) 'economies' (4ty raz slowo jest blednie napisane) and marketing.

Nie wiem jak ty, ale to mnie nie za bardzo zachwyca, nie piszesz o zadnych wynikach, o tym w czym jestes dobry albo nie, co chcesz osiagnac w zyciu albo nie, po co chcesz studiowac ten akurat kierunek albo nie...nie za bardzo sie tutaj sprzedales.....zrob to jeszcze raz i taki sposob zebym byla zachwycona tym co oferujesz.
To zadanie jest z matury pisemnej do której się przygotowuje. Ja wcale nie chce tego studiować.
Dear Sir/Madam

I would like to apply for your university to study Economics and Marketing. Currently I am a secondary school pupil in Poland. My favorite subject at schhol is Business studies and Economics.

At school I belong to the extracurricular social sciences club, where I am captain.
I am interested in photography, Economics and Marketing.

I am confident that I am a good candidate for studies in economics and marketing because I have a real need for this information. I am also determined and a hard worker. I have chosen your university because it is internationally famous.

Trochę zmieniona końcówka i poprawione błędy. Teraz dobrze?
nie wszystkie wskazane bledy zostaly poprawione
kolko naukowe nie ma kapitana
economics, marketing jako obszary zainteresowan mala litera
for studying E & M at your university...
Cytat:
nie wszystkie wskazane bledy zostaly poprawione
kolko naukowe nie ma kapitana
economics, marketing jako obszary zainteresowan mala litera
for studying E & M at your university...


nie znam się na tych wszystkich angielskich przyimkach itp wiem ze a maturze tez idealnie tego nie napisze tak jak umiałam napisałam i dałam do poprawienia tutaj ale widać ze nie można na to liczyć
Cytat: maturkowa
nie znam się na tych wszystkich angielskich przyimkach itp wiem ze a maturze tez idealnie tego nie napisze tak jak umiałam napisałam i dałam do poprawienia tutaj ale widać ze nie można na to liczyć

obcy ludzie poświęcają swój czas, żeby Ci pomóc w nauce angielskiego. Nie warto, bo nie dość, że nie dziękujesz, nie korzystasz ze wszystkich wskazówek, to jeszcze masz pretensje, że nie poprawili.
18 lat i nie rozumie, że od czytania poprawek nie nauczysz sie, nauczysz się od robienia różnych rzeczy samodzielnie.
Cytat: maturkowa
To zadanie jest z matury pisemnej do której się przygotowuje. Ja wcale nie chce tego studiować.

Ale to nie znaczy, ze cokolwiek piszesz musi posiadac tyle bledow. Na tym sie wlasnie uczysz.....albo ja cos nie rozumiem :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

WYJAZD DO ANGLII