sprawdzenie opinion essay

Temat przeniesiony do archwium.
Więc tak, już nie raz, nie dwa dawałam tutaj pracę do sprawdzenia i bardzo doceniam bezinteresowną pomoc forumowiczów i jakże cenne wskazówki, które zostały mi udzielone czy też poprawienie błędów. Jednakże przychodzę z zapytaniem czy ktoś mógłby mi ją spr w prywatnej wiadomości gdyż niestety, ale jeden z moich kolegów ściągnął moją pracę, może nie w słowo w słowo, ale były bardzo podobne.
Skąd my wiemy czy twoja lub kogokolwiek praca wklejona na forum (w twoim przypadku na pw) nie jest również plagiatem?
edytowany przez Aaric: 12 mar 2016
hah no oczywiście nikt o końca nie jest pewny, ale co mi to da, że skądś skopiuję? mogę poczytać róźne jak zrobili inni, ale nie przekopiować to nie ma sensu
Załącz do pracy domowej link do tego forum albo wydrukuj cały ten temat jako dowód, że to Twój kolega ją ściągnął. Tutaj przecież pracujesz sama a inni tylko Ci pomogają więc nauczyciel nie powinien mieć nic przeciwko, ale ja już dawno w szkole nie byłem więc nie wiem jacy sa nauczyciele :)
ehh wolałabym żeby nauczyciel nie wiedział, może dodam późno wieczorem pracę :P dzień przed może ktoś sprawdzi :/
jak już musisz, to mi możesz wysłać na priva. Tylko porządnie edytowaną, bez literówek i bez translatora
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa