Krótkie streszczenie pracy inżynierskiej

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
W mojej pracy inżynierskiej musi znaleźć się krótkie streszczenie po angielsku. Jako że jestem osobą, która w tym języku wszystko rozumie, umie się dogadać, ale gramatyka to dla niej czarna magia, to prosiłbym was bardzo o sprawdzenie tego, co napisałem.
Bardzo dziękuję z góry za pomoc.

Polski:
W niniejszej pracy przybliżone zostały obecnie wykorzystywane metody obróbki mikro-EDM oraz analizie stochastycznej poddane zostały dane zebrane przy użyciu drążarki mikro EDM. Grubość szczeliny i parametry tj. czas impulsu i przerwy determinują częstotliwość powstawania wyładowań w przestrzeni międzyelektrodowej, tym samym wpływając na wydajność usuwania materiału. Ich wpływ nie jest dokładnie poznany, ale jego zrozumienie może udoskonalić stosowane metody obróbki. W celu zebrania rzetelnych danych, do ich akwizycji użyto programu NI-XXX oraz karty cyfrowej akwizycji NI PXI-XXX.

Angielski:
In this paper a currently used micro-EDM methods was presented. Also, the data collected using micro-EDM machine has been subjected to stochastic analysis.
The length gap and parameters that is the pulse duration and the pulse interval time determine the discharge frequency, and thereby affect the workpiece removal rate. The impact is still not really understood but looking more closely into this issue may improve machining methods. In order to provide accurate data, NIXXX program and NI PXI-XXX card has been used for data acquisition.
Eskertem nie jestem, ale mi przy pisaniu pracy inzynierskiej w jezyku angielskim pomogl slownik-budowlany.pl wiec moze Tobie tez pomoze :) Powodzenia!
o, skoiro pisalas prace inzynierska w jezyku angielskim, to na pewno bedziesz w stanie poprawic powyzsze. Inaczej bedzie jasne, ze tamta witrynka jest niewiele warta.