Proszę o sprawdzenie poprawności :)

Temat przeniesiony do archwium.
Kochani,
zwracam się do was z prośbą o sprawdzenie poprawności tych kilku zdań (słownictwo tylko British English), bo nie jestem pewna, czy gdzieś nie postawiłam byka. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc! :)

1. it’s situated in the suburbs of (miasto), in the heart of Florida! (czy trzeba dorzucić gdzieś "state" i/lub "the"?)

2. (...) and there is a swimming pool outside the house so you can enjoy the fun in the water on sunny days. (!)

3. It’s perfect for the ones who are tired of the big city noise.

4. (...) and it’s near Lake Okeechobee. (z 'the' czy bez?)

5. Neither painting nor bringing pets with you is allowed.
3 for those tired

5 mozesz usunac with you i nie uzylbym neither/nor, tylko zwyklego not
Co to za kontekst w 5?
2. (...) and there is a swimming pool outside the house so you can enjoy the( nie możesz po prostu wstawić "mieć ubaw" bedzie bardziej naturalnie) fun in the water on sunny days. (!)
It’s perfect for the ones po prostu "dla ' wczsowiczów itd. who are tired of the big city noise
...) and it’s near Lake Okeechobee( po prostu sprawdz zasade z jeziorami wpisz Lake Michigan i zobacz). (z 'the' czy bez?)
Neither painting nor bringing pets with you is allowed.(zobacz jak wyglada angielski znak zakaz parkowania i postoju i idz za to regułą; albo zwykły tryb rozkazujący don't
Czy ktoś mógłby po prostu napisać jak powinno być poprawnie napisane?

I jeszcze jedno pytanko: czy poniższe zdanie jest ok czy 'to hang' też gdzieś powinno się pojawić?
Each room has a beautiful photograph of (...) on the wall.
jezeli potrafisz ulozyc tak trudne zdania, jak nr 5, to poradzisz sobie z ich uproszczeniem.

napisz wersje zdania z hang, to powiemy, czy jest ok.
Zastanawiam się pomiędzy:
1. Each room has a beautiful photograph of (xyz) on the wall.
2. Each room has a beautiful photograph of (xyz) which hangs on the wall.
3. Each room has a beautiful photograph of (xyz) hanging on the wall.

Już zgłupiałam... :D
wszystkie poprawne
5. malować ani przyprowadzać zwierząt z czym to się je?
edytowany przez Aaric: 20 kwi 2017
Temat przeniesiony do archwium.