Zapis fonetyczny wyrażenia somebody's

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie,

O ile w różnych słownikach można znaleźć zapis fonetyczny słówka "somebody", o tyle zapisu fonetycznego wyrażenia "somebody's" doszukać się już ciężko (nie dziwi mnie to jakoś specjalnie). Ponieważ potrzebuje zapis fonetyczny wyrażenia "somebody's" a nie słówka "somebody" postanowiłem zajrzeć do słownika Longman i na podstawie zapisu fonetycznego słówka "somebody" opracować własny zapis fonetyczny:

Longman twierdzi, że zapis fonetyczny słówka "somebody" to "/ˈsʌmbɒdi, -bədi $ -bɑːdi, -bədi/". Źródło: https://www.ldoceonline.com/dictionary/somebody

Postanowiłem więc do każdego wyrazu z powyższego zapisu dodać literkę "z". Wyszło mi więc "/ˈsʌmbɒdiz, -bədiz $ -bɑːdiz, -bədiz/".

Powyższy zapis wygląda na poprawny ale tak się akurat składa, że nie bardzo mogę sobie pozwolić na pomyłkę więc wolałbym dostać potwierdzenie, że zapis nie zawiera błędów. Dlatego proszę o potwierdzenie, że powyższy zapis fonetyczny jest poprawny lub o ewentualną korektę.
ciezko sie mylic w tym temacie, skoro zasada wymowy dodatkowej litery 's' po samoglosce to 'z'
W takim razie uznaje zapis za poprawny. Dziękuje za wypowiedź :)

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie