Mozecie Mi jakos PoMoc? Jezeli nie to napiszcie ;(

Temat przeniesiony do archwium.
Moja wersja po angielsku.. BARDZOO PROSZE:(:( ja nie potrafie tego inaczej przetlumaczyc a musze.. facetka sie wkurzyla dowaliła nam takie cos i co ja mam zrobic? to przekracza poziiom..;( pisalismy po polsku w szkole i kazala to napisac po ang. bo sie na nas wkurzyla..;( i jak ja mam to zrobic?? :(:( Jak nie podoba wam sie mozecie napisac cos podobnego ehh ;((
Napiszcie Czy mi jakos pomozecie czy nie:( booo nie wiem jak to zdorbie ehh:(



I live in Alaska. It beguile it diary begin leading hope that sometime though it will read one person. I live in small in poor village igloo. Power not mum beguile have in order to stand up and hunt something for feed , neighbors help me will be there so long but if? I am weakest not know that case if write something in this week ladies advice Few steam tyg. It has smiled for I fate Pożniej. Thursday is according to my calendar today. Weeping has woken up me early So, I have left) before igloo and I have seen brown small Teddy-bear . There was such beautiful. I have taken care him Big becomes Teddy-bear . I do not know that miracle, but it has grown imitate to survive we. I am not already solitary it my child! Feed brings me, it helps me as personal son. Certain dayIt has fallen a lot snow Very sad because it has not returned child!. They wanted to eat my child how they for I people from village future! It understands my son my beloved Well, that there was not he in iglo. People have broken up for houses. It has run into I some hunter for few hour and it cried joyfully. It has been placed - ! It has saved life . We have that eat. I have informed about whole case My has found great seal. Now whole village has to eat that and all are happy. But I am from my teddy-bear most pride . Now there is at I and I talk for it He understands it for its beautiful brown eyes




a to po polsku


Witam jestem stara wdowa, mieszkam na Alasce. Zaczyna prowadzić ten pamiętnik mam nadzieje że kiedyś chociaż jedna osoba to przeczyta. Mieszkam w małym igloo w biednej wiosce. Nie mam siły aby wstać i upolować sobie coś do jedzenia, sąsiedzi mi pomagają ale czy tak długo będzie? jestem co raz słabsza nie wiem czy dam radę napisać coś w tym tygodniu.
Parę tyg. Pożniej
Los się do mnie uśmiechnął. Dzisiaj według moje kalendarza jest czwartek. Rano obudził mnie płacz. Wyszłam więc przed igloo i zobaczyłam mała brązową kulkę. To niedzwieć był taki piękny. Zaopiekowałam się nim.
Niedziweć staje się duży. Nie wiem jakim cudem, ale urósł udało nam się przetrwać. Niedzwieć to moje dziecko nie jestem już samotna! Przynosi mi jedzenie, pomaga mi jak własny syn. Pewnego dnia zasypało cała nasza wioske. Bardzo się zmarwtiłam bo móje dziecko nie wróciło. Przyszli do mnie ludzie z wioski chcieli zjeść moje dziecko! Jak oni mogą tak myśleć. To mój syn mój kochany! Dobrze, że nie było go w iglo. Ludzie rozeszli się do swoich domów. Po paru godz. Wpadł do mnie pewien myśliwy i radośnie krzyczał.
- To on znalazł się! Uratował nam życie. Mamy co jeść. Pożniej dowiedziałam się o całej sprawie. Mój niedzwiadek znalazł wielką fokę. Teraz cała wioska ma co jeść i wszyscy są szczęsliwi. A ja najbardziej jestem duma z mojego misia. Teraz jest przy mnie i rozmawiam do niego. On mnie rozumie widze to po jego pięknych brązowych oczach
>Witam jestem stara wdowa, mieszkam na Alasce. Zaczyna prowadzić ten
>pamiętnik mam nadzieje że kiedyś chociaż jedna osoba to przeczyta.
>Mieszkam w małym igloo w biednej wiosce. Nie mam siły aby wstać i
>upolować sobie coś do jedzenia, sąsiedzi mi pomagają ale czy tak długo
>będzie? jestem co raz słabsza nie wiem czy dam radę napisać coś w tym
>tygodniu.

Hi. My name's Brenda, an old widow living in Alaska. I've begun to keep a diary in hope that someone will ever read it. I live in a poor village and my home is a small igloo. I am not fit enough to go out and hunt for food. My neighbours are helping me out, but how long could I go on like that? I am so weaker and weaker by the day that I don't know if I will be able to write anything this week...
Naprawde sama to przetlumaczylas?
Teddy-bear to jest pluszowy niedzwiadek, nie maly niedzwiedz. Reszta jest niestety dla mnie kompletnie niezrozumiala. Tego nie ma co poprawiac, to trzeba napisac od nowa.
BARDZO DZIEKUJE CHOCIAZ KTOS MI POMOZE !!! DZZIEKUJE engee30 BARDZO DZIEKUJE!!!!!!!!:*
>Parę tyg. Pożniej
>Los się do mnie uśmiechnął. Dzisiaj według moje kalendarza jest
>czwartek. Rano obudził mnie płacz. Wyszłam więc przed igloo i
>zobaczyłam mała brązową kulkę. To niedzwieć był taki piękny.
>Zaopiekowałam się nim.

A few weeks later.
Fortune smiled on me! By my calendar, it's Thursday today. Early in the morning I was woken up by a cry. I went outside the igloo and spotted a small, brown ball. It was a bear, such a lovely one! I looked after him...
engee znow nie ma co robic. napisz do tworcow tego translatora, ze jestes lepszy od ich tworu.
>Niedziweć staje się duży. Nie wiem jakim cudem, ale urósł udało nam
>się przetrwać. Niedzwieć to moje dziecko nie jestem już samotna!
>Przynosi mi jedzenie, pomaga mi jak własny syn. Pewnego dnia zasypało
>cała nasza wioske. Bardzo się zmarwtiłam bo móje dziecko nie wróciło.
>Przyszli do mnie ludzie z wioski chcieli zjeść moje dziecko! Jak oni
>mogą tak myśleć. To mój syn mój kochany! Dobrze, że nie było go w
>iglo. Ludzie rozeszli się do swoich domów. Po paru godz. Wpadł do mnie
>pewien myśliwy i radośnie krzyczał.

The bear is getting bigger and bigger. And I have no idea how it's been possible for him to grow so big and for us to survive. My bear has become my child. I'm not lonely any more! He's bringing me food to home, he's helping me as if he were a son of my own. One day the whole village was completely buried by snow. I got really worried by the fact that my child wasn't getting back home. Soon some village people came to my place and wanted to eat my child! How could they think like that? This is my son, my beloved one! Luckily for him, he was out when the people got to the igloo. They were leaving my home for theirs in dissatisfaction. After a few hours, a hunter rushed into my home, yelling out happily...
>engee znow nie ma co robic

to prawda; ale to szybko sie zmieni, juz chyba od poniedzialku :)
>- To on znalazł się! Uratował nam życie. Mamy co jeść. Pożniej
>dowiedziałam się o całej sprawie. Mój niedzwiadek znalazł wielką fokę.
>Teraz cała wioska ma co jeść i wszyscy są szczęsliwi. A ja najbardziej
>jestem duma z mojego misia. Teraz jest przy mnie i rozmawiam do niego.
>On mnie rozumie widze to po jego pięknych brązowych oczach

'It's him, we've found him! He's saved our lives! Now we've got something to eat.' Later on, I learned about the whole story. My sweet little bear had found a huge seal. And now the whole village has some more food to eat, and they are all happy! And it's me who is proud of my bear the most. He's now with me and I talk to him. He understands me, I can tell by his beautiful brown eyes smiling at me...
rngee30-
kochanie,
myslalam, ze jestes z nami, (ale widac jak sie bardzo zawiodlam)
Prosze zrozum, ze pomagajac w ten sposob, tylko robisz szkode dla tej osoby, ona nigdy sie nie wezmie za nauke, bo zawsze gdzisz znajdzie taka dobra dusze jak ty. A co bedzie dalej, za pare lat? Czy tez bedziesz za nia wszystko robil?
Pomysl o tym. Jestesmy swiadomi ze twoje zdolnosci ang. sa excellent - ale to nie tak sie pomaga innym.
Kiedys, gdy bedziesz mial swoje dzieci - to zrozumiesz.
>Kiedys, gdy bedziesz mial swoje dzieci - to zrozumiesz.

Optymistka...
Dziekuje CI bardzoooo i szlicznie i w ogole nie wiem co napisac :) :*:*:* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa