Pocztówka po angielsku - spr.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam proszę o sprawdzenie mojej pocztówki czy dobrze ją napisałem.

Kamil sends bosom greeting of for Marian's Lord from Italys. Weather is fantastic, warmth is, the sun shines.
I toured Coloseum and Stadium Olompijski in Rome, I toured also Wenecje, Milan. I toured the factory of cars of mark Ferrari also and Alpha Romeo.
I was over Mediterranean Sea also, water is warmth, men are mile very, helpful. I come back on Monday about hour 18.00. To seeing.

Proszę o odpowiedź ponieważ potrzebuje tą pocztówke na jutro do szkoły ; /
Z góry dziękuje i jak ktoś woli to proszę o odp na gg: 1[tel].
Kamil sends 'bosom' (o jakich piersiach tutaj piszesz, tak nie piszemy pocztowek) greetingS 'of' (po co to slowo tutaj?) for 'Marian's Lord' (cos tu nie tak) from 'Italys' (ale nazwa kraju to ITALY. THE weather is fantastic, 'warmth is' (nie rozumiem tego...co masz na mysli? IT IS WARM?, the sun shines.
I toured THE Coloseum and THE Stadium 'Olompijski' (ortog i do tego odmieniane tak jak w jez. polskim, ale tego nie robimy w jez ang) in Rome, I toured also
'Wenecje' (a po ang jak to jest?), Milan. I toured the factory 'of cars of mark' (niepotr) Ferrari also and Alpha Romeo CARS.
I was over THE Mediterranean Sea (tego nie rozumiem, bylem nad Med?) 'also' (po co to?), water is warmth, men are 'mile' (mila? co to ma znaczyc?) very, helpful. I come back on Monday about 'hour' (niepotr) '18.00' (mizesz napisac 6p.m.). 'To seeing' (co to jest - to niema sensu).
terri, translator poprawiłaś :)
Juz ostatni raz, bo chcialam sie zlitowac nad leniem. Ale nigdy wiecej!
Powiedziałby mi ktoś jak mam to zacząć?;/
Zaglądnij do podręcznika i do notatek z lekcji.
Tak się składa, że nie pisałem nic na ten temat w zeszycie;] a w podręczniku się w cale więcej nie dowiaduje:)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie