proszę o sprawdzenie opisów dwóch osób

Temat przeniesiony do archwium.
hej, zobowiązałam się do przetłumaczenia koleżance opisów na j.ang. więc proszę o sprawdzenie bo chciałabym żeby to wypadło jak najlepiej.

Chciałabym przedstawić moją przyjaciółkę Kate. Ma 17 lat i mieszka w Krakowie. Jest miłą, sympatyczną dziewczyną. Zawsze mogę na nią liczyć, o każdej porze dnia i nocy. Jest wysoka i zgrabna. Ma długie, czarne włosy i zielone oczy. Zazwyczaj ubiera się ładnie, modnie i elegancko. Uczy się w 3 klasie szkoły średniej w Krakowie. Lubie ją za wszystko i za nic.Poprostu za to ze jest.

I would like to present you my friend Kate. She’s 17 years old and she lives in Cracow. She’s very kind and loveable girl. I can always count of her, any time, day or night. She’s tall and slender. She has long, black hair and green eyes. She usually wears nicely, fashionable and elegant clothes. She studies in third class in high school in Cracow. I like everything and nothing about her. I just like her because she is.



Chciałabym przedstawić mojego chłopaka Toma. Ma 20 lat i mieszka w Krakowie. Jest moim wymarzonym chłopakiem. Jest kochany, sympatyczny. Po prostu chodzący ideał. Ma krótkie, ciemne włosy i niebieskie oczy. Jest wysoki i szczupły. Chodzi ubrany na sportowo.
Jest pracownikiem fizycznym więc ciężko pracuje.
Kocham go bo jest. Kocham bo chcę z nim być. Nie wyobrażam sobie życia bez niego.

I would like to present you my boyfriend Tom. He’s 20 years old and he lives in Cracow. He’s the boy of my dreams. He’s cute and loveable. He’s simply ideal. He has short, dark hair and blue eyes. He’s tall and thin. He prefers to dress down. He’ blue-collar worker so he works hard. I love him because he is. I love him because I want to be with him. I can’t imagine my life without him.

Jeszcze mam jedno pytanie czy dałoby się zastąpić jakimiś słowami zamiast tego że jest pracownikiem fizycznym to że pracuje na budowie?

Z góry dziękuję za pomoc :)