tłumaczenie tekstu z turystyki

Temat przeniesiony do archwium.
potrzebuje kogoś,kto przetłumaczy mi tekst o długości ok.22 000 znaków ze spacjami do około 22.11.2010 Mogę zapłacić nie więcej niż 90 złotych(wiem,że to mało,ale więcej nie mogę dać:/ ),bo nie wierzę,że znajdę kogoś,kto przetłumaczy do bez zapłaty. Zależy mi na tłumaczeniu nie z translatora,bo takie mogę sobie zrobić sama.
Jeśli ktoś jest chętny, to niech pisze w tym wątku lub prześle wiadomość na [gg]
22 tys znaków nigdy nie równa się 90 zł. Nie pomyślałaś, że lepiej nie wychodzić z taką propozycją w ogóle i się nie ośmieszać? Pomyśl logicznie, tłumacz to też człowiek, musi zarabiać na swoje lub swoich bliskich utrzymanie. Twoja propozycja zapłaty jest żadna i niepoważna, zrób to sama - za free, gdy się przemęczysz, zrozumiesz człowieka, który zarabia na swojej wiedzy a nie czyimś lenistwie.
Nie znasz mnie, a już osądzasz. Nie wiesz, dlaczego nie mogę dać więcej, nie wiesz,jak długo się zastanawiałam,czy w ogóle prosić o takie coś. Nie wiesz czy jestem leniwa czy pracowita. Ale swoje napisać musiałeś. Przecież ja nikogo nie zmuszam, żeby się zgodził na moją propozycję. Sama kilkakrotnie tłumaczyłam teksty z niemieckiego za małe pieniądze i nie myślałam wtedy,że ten,kto mi dał tekst do tłumaczenia się ośmiesza.