Jak będzie zgubiliśmy się - jak dotrzemy do najbliższego hotelu?

Temat przeniesiony do archwium.
Nie jestem pewna jak jest ''zgubić SIĘ''?

I zastanawiam się też nad czasem... czy będzie Past Simple czy Present Perfect?? ale chyba perfect, bo to zgubienie się ma wpływ na teraźniejszość...?
I got lost yesterday on my way to the bus stop.
This is not the first time I got lost though, I remember getting lost many times.
Cytat: terri
I got lost yesterday on my way to the bus stop.

ale to przecież znaczy chyba zgubiłem się/to w drodze na przystanek autobusowy....??
napisz mi zdanie po polsku uzywajac 'zgubic sie'
Cytat: terri
This is not the first time I got lost though, I remember getting lost many times.

:o ??????????
dopiero przeczytalam 'header' - moje zdanie bylo wzorem z ktorego powinnas cos wywnioskowac. Tak tutaj mamy na forum - dajemy Ci suchy chleb a ty dodajesz dobrego masla ;-)
Cytat: terri
napisz mi zdanie po polsku uzywajac 'zgubic sie'

Zdanie do przetłumaczenia to jak w temacie - ''Zgubiliśmy się - jak dotrzemy do najbliższego hotelu?
Cytat: terri
napisz mi zdanie po polsku uzywajac 'zgubic sie'

Zdanie do przetłumaczenia to jak w temacie - ''Zgubiliśmy się - jak dotrzemy do najbliższego hotelu?
Cytat: a93
Cytat: terri
napisz mi zdanie po polsku uzywajac 'zgubic sie'

Zdanie do przetłumaczenia to jak w temacie - ''Zgubiliśmy się - jak dotrzemy do najbliższego hotelu?

Ahaaaaaa :D jestem nowa i nie wiedziałam, bo przeglądałam różne wątki i na wielu były już gotowe odpowiedzi ;)

Ale teraz już wiem, get lost, dzięki :)
edytowany przez a93: 20 lis 2010
Cytat: a93
Ale teraz już wiem, get lost, dzięki :)

Zobacz Terri, jaka wdzięcznośc :-) Get lost! :-)

a93 - nie wiedziałaś, że 'get lost' może też znaczyć 'spadaj stąd' :-) Tak podziękowałaś Terri :-)
>>>>>Zobacz Terri, jaka wdzięcznośc :-) Get lost! :-)
Dobrze, ze nie latwo sie obrazam...;-)

poczekamy na naszego ukochanego 'checkers' - ciekawa jestem co on z tego zrobi ....;-)
Cytat: terri
poczekamy na naszego ukochanego 'checkers' - ciekawa jestem co on z tego zrobi ....;-)

Nic nie zrobię. Nie mam dzisiaj weny i zwyczajnie nie chce mi się tego komentować. Zacytuję ci za to pewnego klasyka
"Chequers - nic nie proponuj, bo ten tekst ma tyle bledow, ze az niechce mi sie jego czytac."
>>>>"Chequers - nic nie proponuj, bo ten tekst ma tyle bledow, ze az nie chce mi sie jego czytac."
...kochanie, czy to ja kiedys napisalam, bo to wyglada jak jeden z moich...
a dzisiaj to widzialam naprawde blad...i to w Interii...dali zdjecie Prince William i Kate i nazwali go Prince Harry.....boooo, booo, - to jest dopiero blad.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie