pomóżcie ... :):)

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,
mam jutro lekcję z angielskiego ale po długiej przerwie. Może ktoś mi przetłumaczyć krótki tekst? pllsssss
"weekend minął bardzo szybko. Praktycznie to nic się szczególnego nie wydażyło żeby o tym opowiadać. Za to poprzedni był nieco lepszy. Byłem w Zakopanem. w drodze dostałem mandat ale w sumie jestem zadowolony bo wytargowałem z 400zł na 100 :)
z punktami karnymi też wytargowałem :) później juz nie miałem podobnych przypadków. po 8 godzinach jazdy dojechałem do celu. sylwestra spędziłem na Kropówkach ale pierwszy i ostatni raz. Było tam jak na wojnie, dosłownie. No i to by było na tyle :D"
Ty też frajera szukasz?
wlasnie, napisz sam, to ktos wiarygodny to poprawi.
The weekend passed very quickly. Practically, nothing special has happened to tell about it. But the earlier weekend was quite better. I've been to Zakopane. During My riding there I got a mandate but overall I'm happy because I traded it from 400 to 100 pln. What is more penalty points I traded too:) Later I have not such incidents and after 8 hours of riding my car I reached the destination. The New Year's Eve I spent on "Kropówki" but i think that it was the first and the last time. It was like on a real war, literally. And that's all

good?

« 

Pomoc językowa