Proszę o pomoc w przetłumaczeniu na jez. polski.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Mam do zrobienia prezentację na dowolny temat związany z ochroną środowiska. Wybrałam organizację Greenpeace. Aby zdobyć jakieś informację na ten temat odwiedziłam wikipedie (polska i ang.) jednakże nie potrafie do końca przetłumaczyć 3 zdań.
Gdyby ktoś pomógł byłabym wdzięczna.

Greenpeace is an independent global campaigning organization that acts to change attitudes and behaviour, to protect and conserve the environment and to promote peace by:
- Defending our oceans by challenging wasteful and destructive fishing, and creating a global network of marine reserves.
- Working for disarmament and peace by reducing dependence on finite resources and calling for the elimination of all nuclear weapons
Powiedz czego nie rozumiesz, to Ci pomogę :P
a co rozumiesz?
jest też wersja wikipedii w simple english jakby co :-P
Greenpeace jest niezależną globalną organizacją prowadzącą kampanię na rzecz zmiany postaw i zachowań w celu ochrony i utrzymania środowiska naturalnego oraz wspierania pokoju na świecie przez:

- Obronę naszych oceanów poprzez negowanie marnotrawnego i destrukcyjnego rybołówstwa oraz utworzenie światowej sieci rezerwatów morskich.

- Pracę na rzecz rozbrojenia i pokoju poprzez zmniejszenie uzależnienia od ograniczonych zasobów oraz wzywanie do likwidacji wszelkiej broni jądrowej.
@BXL
zobaczysz, że dorabianie prac domowych za innych yo nie jest wlasciwe postepowanie
@mg
No tak, ale akurat z powodu choroby chwilowo siedzę w domu, a nie cierpię gapić się w sufit :)
Pomoc w taki sposob, zeby ktos sie czegos sam nauczyl, wymaga wiecej wysilku. Czy to Cie przerasta?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa