Opis zainteresowania

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, potrzebowałbym to po Angielsku, sam nie potrafię działać gramatycznie, same tłumaczenie nie jest problemem, ale nie potrafię używać Czasów... is, was, are itp...
i oczywiście końcówki w czasownikach, mógłbym spróbować sam to przetłumaczyć, ale wtedy przy sprawdzaniu byłoby ciężko zrozumieć o co chodzi. :] Gdyż mi się to kompletnie myli. Żeby nie było zawiłości, to w nawiasach może zostać. Dziękuje z góry za pomoc.



Mam na imię Piotrek i interesuję się Anime.
Anime jest to japoński odpowiednik filmów animowanych, opierany na japońskich komiksach zwanych Mangą.
Anime dzielimy na wiele kategorii np. (Shounen, Seinen czy Ecchi.)
Zazwyczaj Anime mają po 13 lub 26 odcinki, ponieważ często 13 odcinek jest uważany za kończący daną Sagę.
Nowe serie wychodzą zazwyczaj na początku sezonu i trwają przez 1 lub 2 całe sezony.
To nie dotyczy dłuższych serii, zwanych tasiemcami, mających po kilkaset odcinków wychodzących od kilku lat.
W ciągu roku są 4 sezony: Letni, Wiosenny, Zimowy i Jesienny. Jeden sezon przynosi zazwyczaj około 20 nowych
nowych Anime. Każdy z was na pewno oglądał Anime, prawdopodobnie nieświadomie. Idealnym przykładem
są znane przez wszystkich Pokemony. Nie sądze, żeby ktoś tego nigdy nie oglądał.
Moimi ulubionymi seriami są przede wszystkim 2 klasyczne tasiemce:
(Dragon Ball) powstały w 1986 i wciąż wychodzący (One Piece), który posiada już ponad 600 odcinków.
Z mniejszych serii preferuje:
(Sword Art Online
Kuroko no Basket
Death Note
Dakara Boku wa ,H ga Dekinai
Hentai Ouji to Warawanai Neko.)
Zacząłem oglądać Anime w wieku 8 lat, lecz dopiero nie dawno wczułem się w ten klimat dogłębnie.
Większość serii jest po japońsku i oferuje tylko napisy, bardzo rzadko pojawia się lektor i jeszcze rzadziej Dubbing.
Dzięki temu można nauczyć się wielu słów japońskich. Dziękuje.
Tlumaczysz sam, a ktos zapewne poprawi.

Nam naprawde nie zalezy na tym bardziej niz Tobie.
znajdę i chwilę czasu i się postaram, ciekawe co z tego wyjdzie :]
My name is Peter and i'm interested in Anime
Anime is a japan equivalent animation films based on japan comics called Manga
Anime divide into many categories, for example: Shounen, Seinen or Ecchi.
Usually Anime have thirteen or twenty six episodes, because thirteen episode is often considered a given ending saga.
New series usually appeat at the beginning of the season and last for 1 or 2 seasons.
It does not apply longer series called tapeworm with hundreads episodes outgoing several years.
During a year are 4 seasons: Summer, spring, winter i autumn. One season usually brings about twenty new series.
Each of you definitely watched Anime, probably unconsciously. Ideal example is known by all POKEMON. I don't think that someone hasn't watch this.
My favourite series is most of all two classic tapeworm:
Dragon Ball created in 1986 and still created One Piece, wich have more than 600 episodes.
In smaller Anime I prefer:
Sword Art Online
Kuroko no Basket
Death Note
Dakara Boku wa, H ga Dekinai
and Hentai Ouji to Warawanai Neko.
I started watch Anime since 8 years old, but recently I was fell in this climate.
Most of series is a Japanese and offers only subtitles, very rarely reader and even more rarely Dubbing.
This allows you to learn many Japanese word.


Coś takiego mi wyszło, prosze o poprawienie :] Starałem się robić samemu, ale w kilku przypadkach musiałem posłużyć się translatorem, gdyż nie ogarniałem tego.
edytowany przez ppitek40: 16 gru 2013