Kto pomoże przetłumaczyc bo nie daje rady a bardzo tego potrzebuje do pracy licencjackiej

Temat przeniesiony do archwium.
Charakterystyka działalności Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej w powiecie rypińskim- analiza porównawcza,
to praca mająca na celu ukazanie,
jak ważną rolę we współczesnym świecie pełnią ośrodki pomocy społecznej oraz porównania działań i ich efektów trzech Ośrodków występujących na terenie powiatu rypińskiego.
Praca ma na celu również ukazanie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, jako instytucji służącej rozwiązywaniu problemów społecznych mieszkańców prezentowanych gmin.
nie wiem, czy nie dajesz rady, bo na razie nie napisałaś nic po angielsku.
Characteristics of Business Municipal Social Welfare Centres in the poviat rypińskim- comparative analysis,
This work aims to show,
important role in the modern world the fullness of social welfare centers and comparison activities and their effects occurring three resorts in in the county Rypinski.
The work also aims at presenting the Communal Social Welfare Centre, as an institution serving residents of solving social problems presented municipalities.


Napisałem to
to jest z translatora.
Widać, jak doceniasz to, że tutaj pomagamy w swoim wolnym czasie.
widać jak pomagasz nie chcesz nie umiesz albo nie chce Ci się pomóc to nie pomagaj
Cwaniak i obibok.
Cytat: labtes
Cwaniak i obibok.

Zdziwiles mnie, labtes. Zawsze jestes grzeczny i uprzejmy, a tu tak brutalnie wyjechales. Kiedy pokazales butelki whiskey, to myslalem, ze jestes na pewno ksiedzem, ale teraz juz sam nie wiem
Jestem niestabilny emocjonalnie. Czasami, szczególnie po całym dniu niemiłych doświadczeń z ludźmi, po prostu szlag mnie trafia. :)
Masz ciekawe wyobrażenie o duchowieństwie :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe