Krótki e-mail z Polskiego na Angielski.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Mam wielką prośbę, potrzebuje napisać e-mail do pewnego miejsca i Google translator nie daje rady, a ja sam nie bardzo umiem angielski i jestem w kropce.
Bardzo bym poprosił osobę pomocną i chętną o przetłumaczenie tego e-maila na język angielski, nie musi to bym nie wiem jak poprawnie pięknie językowo.
"Piszę w następującej sprawie.
Po raz pierwszy jak wybrałem się z rodziną na zwiedzanie ----- to przypadkowo odwiedziliśmy _______. Musze przyznać, że bardzo mi się spodobało to miejsce. Zacząłem później organizować wycieczki 5 osobowe ze znajomymi i przyjaciółmi do ______, odwiedzając też między innymi _______. W ostatnim roku byłem już w ______trzy razy. Teraz organizuję kolejną wycieczkę do _____ i chciałbym pokazać kolejnym znajomym te wspaniałe, magiczne miejsce jakim jest ______. Niedługo będę oprowadzał kolejne cztery osoby po _____ i z chęcią bym ich zaprowadził i pokazał po raz kolejny ______.
Za każdym razem jednak muszę dla siebie kupować po raz kolejny bilet, byłoby mi bardzo miło gdybym za te polecanie turystów mógł liczyć na darmowy bilet dla mnie.
Chciałbym zapytać czy jako osoba reklamująca, polecająca i przyciągająca kolejne osoby do odwiedzenia ______ mógłbym liczyć na darmowe wejście do bunkra? Pozostałe cztery osoby poza mną by normalnie kupiły bilety zgodnie z cennikiem."

« 

Pomoc językowa

 »

WYJAZD DO ANGLII