Bardzo proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
31-40 z 40
| następna
Taaa, przyrodą. A w przyrodzie co widać? Dużo się dzieje w przyrodzie. Tak duzo się dzieje, że nie mozna wszystkiego upilnować. Więc po co się interesować? To własnie jest podejrzane. :-)

a serio mówiąc, myślałem, że masz nick od tła poprzedniej wersji witryny.
Moge troche 'agitki' dac tu?

Tu filmik, co prwada 35 min, i nie wiem czy to wszystko co on mowi jest prawda, ale wyglda na to ze tak bo ma 'wyroki':
edytowany przez savagerhino: 22 maj 2015
żeś dowalił telenowele :)
Ale obejrzyj, wytrzymaj, na koncu najciekawsze
czekam i chce wiedziec twoja opinie czy to moze byc prawda?
sorry, ale nie interesuje mnie to
moze faktycznie ktos go skrzywdzil, a moze to zakapior z natury
nie przpraszaj, to twoj kraj, nie moj
poza tym on sam powiedzail ze to jest jego wina
nie jest tak zle, idz sobie kup piwko
Co zrobiliscie z watkiem o poezji, ktory mial wyewoluowac, przynajmniej mialem taka nadzieje, w poetycki watek o milosci namietnej? Liczylem na duzy wklad ze strony Terri i Cherry. Wszystko zepsuliscie.
Nieprawda. Sam wprowadziles watek politycny, Zakodowales nazwe lokalizacji uzywajac technik operacyjnych. Mg cie rozgryzl bo jest doby w deszyfracji, ja dokonczylem profil psychologiczny a Siwek w tym czasie byl na zajeciach. Przeciez tak to bylo.
Normalnie Counterintelligence z Was jest.
Cytat: labtes
Normalnie Counterintelligence z Was jest.

Hey, come on, don't pretend you don't know what it's like to be an operative who's been expertly trained to gather intelligence using hands-on computer experience (like pinging a hostile IP with a highly adavanced deep packet analyzer and trace that sick phuck raghead's homebox number-cruncher to all its different routing locations all the way back to its original location and then map the vermin in some crapistan.
And forget a tracert command in cmd.exe, that's five grader kid stuff:)

But some things never change, like you know, old school spy stuff. You still need to locate the information, then access and retrieve it, then evaluate and finally store somewhere in an undisclosed location. Now you got clouds and other virtual shitholes, you can shove it up there, haha. And don't forget other 'tools' like direction mikes, sim card cloners, or IMSI catcher (fake BTS)

I love this guy's home-made fake cell tower catcher. Normally it costs a fortune.

Btw, it's all going to be covered in my high-intensity fictional thriller titled
"The Adventures of Pistol Pete Cueball and Big Bertha Furpie in Fartland"
I'm sure it's going to be #1 New York Times bestseller.

And when are you going to tell us about how it went with that big Scottish beauty you met yesterday? I know everything. You'd better come clean about it now:)
edytowany przez savagerhino: 23 maj 2015
Temat przeniesiony do archwium.
31-40 z 40
| następna

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie