Proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Będę wdzięczny za pomoc w rozszyfrowaniu takiego pięknego zdania:

“...of just making it real for the foundations in the room to think about how do they absorb...”

Dziękuje :)
podaj cale zdanie
I wonder if you could each talk about how you think about that problem in the context of just making it real for the foundations in the room to think about how do they absorb this

Proszę o to zdanie w całej okazałości :)
koncowka jest niegramatyczna. Tego raczej nie stworzy lnative speaker angielskiego

'umozliwienia fundamentom pokoju myslenia o tym, jak to przyjmuja'

nie wiem, co znaczy foundations, bez calego tekstu, nie wiem, co znaczy 'this', bez calego tekstu itp.

tekst jest o tym, że domy to żywe organizmy?
edytowany przez mg: 22 lis 2015
foundations fundamenty :)
Cytat: lukwas
foundations fundamenty :)

nie. foundations ma wiele znaczen, a to zdanie to za malo, zeby sie zorientowac, czy chodzi o fundamenty domu, ktore mysla, czy o pdostawy czegos tam.
Miales napisac, czy tekst dotyczy myslacego domu.
Witam. Chciałam prosić o przetłumaczenie tekstu. Jest to osobista myśl kilku zdan , na której mi zalezy. Nie chciałam korzystać z translatora , a niektóre słowa które użyłam są mi całkowicie obce w języku ang. Myślę , że nie napotkam się tutaj na żadną krytykę mojego tekstu.

"Wielkim nietaktem jest interesowanie się i ingerowanie zwłaszcza w „inteligentny sposób” w czyjeś życie, a śledzenie kogokolwiek na profilu , czy też w inny miejscu w niczym wam nie pomoże , więc…….Przestańcie się interesować i krytykować drugiego człowieka w sprawach ,które was ABSOLUTNIE nie dotyczą i nie POWINNY INTERESOWAĆ. Nie oceniaj i nie wyrażaj własnych opinii na temat osób których nie znasz . Nie doradzaj nikomu , gdyż nigdy nie wiadomo jaki scenariusz przygotowało życie dla Ciebie . I najważniejsze...... Nie manipulujcie, nie wtrącajcie się w nieswoje sprawy, nie naprawiajcie komuś życia lub związku jeśli Cię nikt o to nie prosi. Zajmijcie się swoimi sprawami, a jeśli macie za dużo czasu, to napiszcie wiersz albo umyjcie okna."

Dziękuję za pomoc .

P.s. W tym miejscu chciałam równiez raz jeszcze podziękować użytkownikowi "mg" za pomoc w ostatnim czasie :). Wielkie Dzięki :)
napisz sama bez translatora, a ktos sprawdzi
...i na przyszłość załóż NOWY wątek:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pytania dotyczące języka angielskiego