Tłumaczenie kilku krótkich zdań

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie,

Piszę CV po angielsku i na wstępie piszę parę zdań jako "cele zawodowe".

Po polsku brzmi to tak (jeżeli ktoś ma jakieś uwagi to proszę poprawić lub podpowiedzieć):

Jestem absolwentem studiów inżynierski na kierunku IT. Moją pasją od wielu lat są gry komputerowe, a w szczególności Counter-Strike, dlatego poszukuję pracy na stanowisku związanym właśnie z tą grą. W zaawansowanym stopniu interesuję się rynkiem społeczności CS:GO. Swoją przyszłość zawodową wiążę z branżą e-sportową.

Próbowałem ująć to jakoś po angielsku i wyszło mi tak:

I am a graduate engineering majoring in IT. My passion has always been computer games, especially Counter-Strike therefore, looking for work as a connected just with this game. In an advanced degree interested in market communities CS: GO. My future professional associated with the eSports industry.

Prosiłbym o uwagi i pomoc w napisaniu tego profesjonalnie.
np
'an engineering graduate majoring in..'
Zauważyłem że wszystko jest z translatora i źle. Sprobuj samodzielnie przełożyć.
To nie wyglada jak cv tylko jak cover letter. CV jest bardziej formalne np. Rubryka Education : MS lub BS in engineering. dalej nazwa uczelni , nazwa kierunku data ukonczenia.
Poszukaj sobie w necie samples of CV i cover letter i nie korzystaj z translatora jw. Wtedy bedzie latwiej poprawic.
Ale ja mam rubrykę z edukacją, doświadczeniem, umiejętnościami itp.

Tylko po danych osobowych mam właśnie rubrykę Cele zawodowe i w niej chciałem napisać te parę zdań.
I am an engineering graduate majoring in IT. My big passion was always computer games, especially Counter-Strike. I am looking for work in an environment of e-sports. Every day I check and analyze market community in CS:GO. My future professional associated with the eSports industry.

Trochę zmieniłem zdanie po Polsku i napisałem to słowami, które sam znam prócz ostatniego zdania ponieważ nie wiem jak to inaczej ująć.
Jesli to jest rubryka cele zawodowe to nie powtarzac ze jestes inzynierem IT tylko napisac: I would like to pursue my career in the e- Sports industry. My big passion is computer games, especialy those of e sports. I would welcome the opportunity to work in this field. Cos w ten desen.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa