Pomoc z zadaniem o przymiotnikach złożonych!

Temat przeniesiony do archwium.
Chodzi mi tylko jakie tu mają być słówka po polsku
1.Your actions can have _______ consequences—I just hope you make the right decision when the time comes.
2.Housework is a __________ task—if I'm not cleaning, then I'm vacuuming or doing the laundry, and by the time I finish that. I have to start cleaning again.
3. At my friend's wedding. there was a __________-display of cakes—they looked so good we wanted to try them all immediately.
a jak myslisz
podpowiedź: przymiotniki zlozone składają się dwóch elementów np. far-reaching.
2 kiedy sie konczy housework
3co czujeszw ustach jak patrzysz na smaczne jedzenie
never - ending task
mouth watering
Cytat: isabellita
mouth watering

i udowodniłaś coś wszystkim, ale co? że będziesz odrabiać prace domowe za innych, czy że udzieliłem wystarczająco jasnych podpowiedzi?
nieźle musiałeś im zajść za skórę na tej rusycystyce, hehe
Mnie na szczęście za skórę nie zaszedł. Tak jak pisałam, koleżanki płakały, że pół nocy siedziały i robiły zadania , których nie rozumieją, bo pan Mariusz G. słabo tłumaczy. Tyle w temacie:) Natomiast mogę stwierdzić, że niesprawiedliwy był z niego logistyk:) Jego grupa zawsze miała wolny piątek, moja przez pierwszych sześć semestrów nul:))) musieliśmy przyjeżdżać nawet na jedne zajęcia. Ja miałam szczęście, ursynowianka od urodzenia, więc mogłam dotrzeć tam na piechotę. Gorzej było np. z mieszkańcami Targówka:)
psucie komuś opinii w internecie na podstawie plotek nie jest fair, Isabella
Ja nikomu nie psuję opinie w internecie.
Wykorzystujesz kazda okazje by zaatakowac reputacje, tak jak powyzej zrobilas to do komentarza zielonosiwego. Nie szanujesz anonimowosci. Nie szanujesz norm i zwyczajow jakie panuja na tym forum. Nie pomagasz.

Jesli masz jakis problem, chcialabys dac upust swojej frustracji lub powiedziec komus co naprawde myslisz jest tutaj opcja wysylania prywatnych wiadomosci.
Weszla w okres buntu i bedzie odrabiac zadania za innych i cedzic "oczerniające" mnie informacje. Niektorzy tak maja.
Okres buntu maja nastolatkowie :)
Cytat: labtes
Okres buntu maja nastolatkowie :)

to już nie mój problem.
Temat przeniesiony do archwium.