Przetłumaczy ktoś kilka zdań.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Byłby ktoś tak miły i przetłumaczył mi kilka zdań na angielski? . Zostano zakupione w sklepie zagranicznym pewien przedmiot. Bank zagraniczny odrzucił mi przelew. Chcę wiedzieć dla czego ale lipa bo nie znam angielskiego :). Nie musi być 100% tak samo. Ważne żeby był zachowany kontekst :).


Pieniądze przelane w dniu 20.09.2019. Twój bank w dniu 23.09.2019 odrzucił mój przelew z polski. Zapytaj bank dlaczego odrzucił przelew. Podaj mi jeszcze raz pełne dane przelewu łącznie z adresem, imieniem, nazwiskiem.
. Koszty przelewu pokryte w całości przez nadawce przelewu.
edytowany przez [konto usunięte]: 23 wrz 2019
Money transfer on 20 September 2019. It appears, however, that your bank declined it on 23 September 2019. May I ask you to enquire the case for me, please? I would also appreciate it if you could provide me with your full name and address, again. Transfer fees paid by sender.
np. The money was transferred on 20 Sep 2019. Your bank refused to accept the transfer from Poland on 23 Sep. Please ask your bank why the transfer was refused. Please also send me all the details necessary to transfer the money including your first name and surname and address. The cost will be borne by me (the sender).
Dziękuję za przetłumaczenie.

« 

Pomoc językowa