Ważna sprawa

Temat przeniesiony do archwium.
Witacje mam napisać na 120-150 słówek wypracowanie na temat wakacji :P i ma to zawierać eee gdzie byłem, jaka pogada, kogo ciekawego poznałem, co się ciekawego wydarzyło może ktoś napisać w jakim to czasie ma być, tzn przykładowe zdanie bo przez 3 miechy nie miałem anglika i mam problem z przypomnieniem sobie wszystkiego ;P a pozniej podesle swój tekst czy dobrze
najpierw podeslij swoj tekst.
Jeśli nie znasz innych, wystarczy Simple Past.
I WAS at the seaside.
I MET a nice girl.
pare tematow nizej jest moja praca zerknij sobie na taki sam temat
Hi :) What heard at you ( troche pomieszałem, ma być co u ciebie słychać :D) I spent my holidays in Warsaw. I was there on 2 June. rnIt`s very beautiful city. There were many pub with tv and restaraunts. I was there with my friend. Unfortunately the weather was very bad. It was very cold and windy, sometimes it`s rainging but I saw very famous building - palac of culture and stadium Legii :) I bought some souvenirs for my mather and for you --> my friends. I met very interesting people of which I sung song at night :) In Warsaw I was been on football match. It`s fantastics surival. On next day I`m go back to home. I had a really nice holidays which I will never forget. Maybe you drive to me on next monday ? Heartily invite :}rnrnno to mój tekst troche tu ciała dałem :D ale myśle, że fatalny nie jest heh musiałem zmyślać :D