CZY MOŻE MI KTOŚ TO SPRAWDZIĆ?

Temat przeniesiony do archwium.
Mieszkamy w jedno pokojowym mieszkaniu:ja,moja żona i dwie córki,które chodzą do szkoły-De Ferrers.Prosimy o pomoc w znalezieniu 2 lub 3 pokojowego mieszkania w okolicach tej szkoły.W chwili obecnej nasze dochody finansowe nie pozwalają nam na to,ponieważ utrzymujemy się tylko z moich zarobków,a żona zajmuje się domem.Córki potrzebują swojego pokoju do spokojnego uczenia się,ponieważ w tym roku szkolnym zaczęły chodzić do angielskiej szkoły i z tego powodu mają bardzo dużo nauki,aby dobrze opanować język angielski,któryy jest im w szkole.
We live in one bedroom:I,my wife and two daughters.Which for school-De Ferrers.We ask assistance in finding for we 2 or 3 apartment bedroom or in this region of school house,as it don't allow in present moment on our financial revenues we only to.I'm work,but wife for quiet teaching occupy need chamber house.Daughters as they have started science in this school year in english school and by that reason may science in order to take possession english well,wanted which is in school memorial.
Troche stary post wiec moze juz za poźno na odpowiedzi, ale....

To co napisałeś nie za bardzo tworzy całość i sens...
Nie wiem czy chcesz napisac o tym ze:

szukacie pomocy w znalezieniu mieszkania

pracujesz tylko ty masz rodzine na utrzymaniu i niskie dochody


dzieci muszą się duzo uczyc angielskiego....



Zalozylem ze to ma byc list z prosba o pomoc w znalezieniu mieszkania.
Jeśli tak, to spróbuj czegos takiego:


Myself, my wife and two daughters live in one bedroom flat currently.
Our daughters attend De Ferrers primary school, they need a separate room
to study/do their homework, therefore the flat is
not big enough for us.

Could help us in finding bigger accomodation
- 2 or 3 bed flat situated near De Ferrers school?

I appreciate your support and look forward to recieving your reply.


Przydatne?

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia