pogoda

Temat przeniesiony do archwium.
hej miała bym do was wielka prozbe .mam zadanie domowe na temat :CZY PROGNOZY POGODY SA DOKŁADNE? wiem ze nie odrabiacie lekcji wiec napisałam po polsku przetłumaczył by mi ktos?


Pogoda często jest dokładna ale czy taka jest zalezy od miejsca. Ja opowiem o pogodze w Izborn.tam pogoda jest nieprzewidywalna.kiedy rano swieci słonko i pogoda zapowiada się bardzo ładna zaraz pozniej może zaczoc padac descz i zerwac się silny wiatr po czym robi się bardzo zimno i nieprzyjemne lecz po chwili mogą przyjść ciepłe fronty i znowu zrobi się cieplutko i miło . Wszystkie te możliwości pogody potrafia pojawic się w ciagu jednego dnia . pogoda tam jest tam bardzo zmienna .
>wiem ze nie odrabiacie lekcji wiec napisałam po polsku przetłumaczył by mi ktos?

Niepoprawnie użyłaś słowa 'więc'. Powinnaś była napisać "ale"
no racja :).wiec jak pomoze ktos uprzejmy? z gory wielkie dieki
Weather is exact often or such is depends from place. I'll tell about weather in Izborn.Weather is unforeseeable there.When soon is shainning and weather announces good in the morning, very soon later may rain and to blow strong wind. later gets very cold and unpleasant, but after moment warm fronts can come and weather could get again pleasantly. All these possibilities of weather could appear oneself a day. weather is there very variable there
sprawdzi mi ktos ?????????????????????????????
zacznijmy od tego:
very soon later may rain

Tu taj podmiotem będzie IT, chyba wiesz, że mówi się it rains, it is warm itp.
Po podmiocie jest czasownik, potem inne czesci zdania
it may rain very soon
kilka zdań powinnas poprawic w ten sam sposob
poza tym widze bledy ortograficzne, np. w slowie 'slonce' oraz shaining.
Temat przeniesiony do archwium.