prosze o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
czy znajdę kogoś kto mi przetłumaczy na angielski:
-Liceum Handlowi; uzyskałam tytuł zawodowy technik- handlowiec
-Akademia Świetokrzyska studia magisterskie, uzyskałam tytuł technik ekonomista
a także
-praca sezonowa
-Pomoc na kuchni
z góry dziekuje
ponawiam moja prośbę czy znajdzie sie wsrod was ktoś kto mi pomoże?
to po Akademii Swietokrzyskiej, na studiach mgr uzyskuje sie tytyl technika ekonomisty? ło matko, to powinni zamkac taka "uczelnie wyzsza"

pzdr.
tak dla Twojej wiadomości jest to Uczelnia Państwowa, a nie każda musi sie nazywać jak Akademia Ekonomiczna w Krakowie. Jeśli nie zamierzasz pomóc to po co ten wpis. Ja grzecznie prosiłam o tłumaczenie a ni głupkowaty komentarz.
>tak dla Twojej wiadomości jest to Uczelnia Państwowa, a nie każda
>musi sie nazywać jak Akademia Ekonomiczna w Krakowie.

Ale mr Julkowi nie chodzi o nazwe Akademii. Jemu chodzi, ze po studiach magisterskich masz technika. Tak mi sie wydaje, bo mnie tez to dziwi. Za moich czasow po takim czyms bylo sie "mgr inz." ( albo tylko inzynier).
Choc nie dyskutuje, bo z terazniejszym szkolnictwem nie mam juz nic do czynienia.
Tak jest To_ja! o to mi chodzilo! Swoja droga to smuci, ze ktos nie wie, jaki ma stopien/tytul zawodowy po ukonczeniu studiow...
Pozdrawiam!
ok niech wam będzie może nie koniecznie technika ale to było z kontekstu wyrwane
>Pozdrawiam!

Odzdrawiam. A swoja droga, cos tak dzis zaszalal? Widzialam Cie juz w kilku tematach. Brak pracy czy pokuta?
Wlasnie siedze i przygotowuje sie do zajec na sobote z pisania. Wlasnie wymyslilem fajne tematy wypracowan: opis pokoju z perspektywy kota i opis dziurki od klucza z perspektywy muchy:)

pzdr.
>opis pokoju z perspektywy
>kota i opis dziurki od klucza z perspektywy muchy:)

Sadysta. Ale z wyobraznia.
e tam sadysta:D
Biedni studenci... szczególnie Ci co się zamienią w muchę :P
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia