Article - HELP :D

Temat przeniesiony do archwium.
Mam napisać krótki artykuł na temat: "How to improwe the environment in your town". Wypisałem sobie wszystko w punktach tylko proszę żeby ktoś ułożył mi to poprawnie gramatycznie :D
A więc:

Wstęp:
rivers and lakes polluted - people throw litter - factories dump industrial waste - can't swim - can't drink the water - must do something

Rozwinięcie:
organise a clean up campaign - volunteers clean up rivers and lakes - put out more rubbish bins - less litter in water
fine factories that dump industrial waste into lakes and rivers - water pollution will decrease - cleaner water
Zakończenie:
local people and industry work together - clean up our lakes and rivers - can swim and use the water again

Z góry dzięki :D
to znaczy, chcesz zeby ktos Ci to przepisal w normalne zdania? np. Rivers and lakes are polluted. (???) tyle to chyba sam/a potrafisz. nie szukaj jelenii do ukladania tekstow, sam sie pomecz troche
uzytkownik nr 1 pewnie przepisal te krotkie zdania z ksiazki, bo ostatnio takie cuda w ksiazkach zamieszczaja. sam widzialem cos niemal identycznego w jednym repetytorium z angielskiego ;d

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa