Problem z napisaniem podania o pracę. Pomocy!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej muszę napisać zdanie
- Chciałabym dodać, że mam doświadczenie dlatego jestem idealną osobą na te stanowisko. (chodzi o stanowisko receptionistki w hotelu)
Moje wysiłki skończyły się na
-I would like to add I have experience so...(i co dalej???)//I am perfection person in this job//?????????
***Recepcjonistki***
>mam doświadczenie dlatego jestem idealną osobą
na te stanowisko.
>-I would like to add THAT 'I have experience' (tak, ale tysiace innych ludzi tez..). so..I am 'perfection' PERFECT person 'in' FOR this job?(ja takich zdan to nie lubie nawet czytac, dlatego, ze to tylko pracowawca moze osadzic, czy ktos jest idealny na prace. (Mozna napisac...In my view, my extensive experience in ....makes me a suitable candidate for your consideration).
Dzięki terri za rade. Musze jeszcze napisać(zaproponować) że mogę poprosić mojego poprzedniego pracodawcę o moje referencję. Mój ang. jest kiepski. Próbowałam napisać te zdanie tak: I would like ask my preceding boss abouth my references. Można tak to napisać??
>I would like ask my 'preceding' (uzyj slowa PREVIOUS) boss 'abouth' (myslisz o ABOUT, ale lepiej napisac FOR) 'my' A 'references' REFERENCE (bo tylko jedna l. poj).
ABOUT/FOR Kiedy lepiej jest pisać For a kiedy About?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie