Proszę O POMOC PILNE

Temat przeniesiony do archwium.
Wczoraj dostałam e-mail w którym napisano mi że wygrałam 1 mln. odesłałam swoje dane i dostałam kolejnego e-maila. rozumiem niektóre zdania ale muszę wiedzieć dokładnie o co chodzi. Proszę mi pomóc
Temat e-maila to : CONTACT THE PAYMENT BANK FOR FUNDS TRANSFER

a dalsza treść :
Claims Processed On Behalf Of Winner

Congratulations on emerging as one of our lucky award winners! BRITISH
NATIONAL Lottery offers awards to Lucky owners of selected emails that
came out in our Random Draws. You have therefore been approved to go ahead
and claim your funds which amounts to 1,000,000 (One million pounds
sterling). This sum is gathered from our Sponsors consisting of over
100,000 websites and association.

To get your funds transfered to you, we have processed your claims and the
winning amount has been transfered to our payment bank for immediate
transfer to you .Your funds have been adequately insured by an Insurance
Firm here in the UK. With the context of this insurance, your funds are
RESTRICTED from been tampered with by any other person till they are
remitted to you.

Please, contact our payment bank responsible for the transfer of your
funds to you. To contact them, please make use of the following contact
details:

Mam podaną nazwe Banku i Account Officer, Telefon, fax, cały adres oraz NB: SEND ALONG SIDE YOUR EMAIL TO THE BANK YOUR VERIFICATION FORMS TO
ENABLE THEM GET BACK TO YOU QUICKLY

Co mam dokładnie zrobić. Będę wdzięczna za pomoc :)
Skasowac tego emaila, to spam.
rofl..
Myślę, że dobrym pomysłem byłoby dodanie nadawcy do czarnej listy na swoim koncie pocztowym. Spam, spam, spam. To znaczy, że nie chcę Cię martwić, ani nic, ale wiedz, że to bujda, granda zwykła. Oczywiście dopuszczam mozliwość, że się mylę, ale na 99% (albo i więcej) nie wygrałaś ani grosza. Przykro mi.
Naprawdę myślałem, że nikt na świecie już w to nie wierzy... Naprawdę współczuję, narobiłaś sobie nadziei, co? :D
http://news.bbc.co.uk/1/hi/business/3808397.stm
>Wczoraj dostałam e-mail w którym napisano mi że wygrałam 1 mln.

Ewelinko, myślenie jest dla wielu ludzi trudne, ale naprawdę nie boli. Pomyśl więc: grałaś w coś? brałaś udział w jakiejś loterii? po angielsku na dodatek? Jeśli nie, to jakim cudem mogłaś cokolwiek wygrać?
Okey. Już wiem dzięki za pomoc. aaaa i nie muszisz mi współczuć nie uwierzyłam, że wygrałam 1 mln ;] Chciałam tylko sprawdzić co oni mi napisali i co dokładnie z tego wyniknie. Gdyby kazali mi wysłać jakieś pieniądze na pewno bym im ich nie wysłała.Temat może zostać usunięty :D
ewelinka-
Przestan wierzyc w CUDA. Ten email jest od naszych ukochanych kolegow z Nigerii. Nic nie wygralas, oni tylko chca twoje dane i w ciagu minuty po podaniu tego, cale twoje konto w banku bedzie zlikwidowane i nawet nic nie poczujesz.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka