Prosze o przetlumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Tego dnia byłem zachwycony ponieważ grali moi ulubieńcy – O.S.T.R. oraz Gentleman. Jeden z najlepszych polskich raperów, jak zwykle udowodnił, że ma niezwykły kontakt z publicznością. Wraz z zespołem ŁDZ Orkiestra zagrał bardzo energetyczny koncert, dając jak zwykle popis swoich niezwykłych freestylowych umiejętności.

Po nim wystąpił Gentleman wraz z Far East Band. Jeśli koncert Ostrego był energetyczny, to niemiecki artysta pobił wszelkie granice, dając z siebie 1000 %. Prawie połowę koncertu spędził z publicznością, nie przestając śpiewać. Publiczność skakała w rytmie jego największych przebojów, utworów z ostatniej płyty oraz nowego, jeszcze nie wydanego materiału.




Bardzo prosze o przetlumaczenie.
Bardzo prosze o prztlumaczenie.... bardzo mi na tym zalezy.
przetłumacz sam i wklej, nie używaj translatora
gdybym potrafil to bym nie prosil o pomoc..
DLACZEGO, no kurcze blade dlaczego zabierasz sie za teksty ktore sa powyzej twoich umiejetnosci w jez. ang. ALBO nauczyciel mysli, ze powinnienies to juz umiec - i wtedy tylko mozemy leciec na ciebie, ze nie nauczyles sie na czasie, albo po prostu chcesz imponowac zgrabnej, dlugonogiej blondynce jakis ty chojrak, no, no.
Zabierz sie za to, jak nie dasz rady, to powiedz nauczycielowi wyraznie i po polsku, zeby nie wymagal od Ciebie, czegos co TY nie dasz rady zrobic.

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia