PRACA MGR - kilka zdań. POMOC!! Pilne! :)

Temat przeniesiony do archwium.
W pracy omówiono znaczenie zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji. Pierwszy rozdział wyjaśnia genezę powstania, cele oraz pojęcie zarządzania zasobami ludzkimi. Drugi rozdział dotyczy organizacyjnego aspektu zarządzania i zostały opisane struktury organizacyjne oraz typy struktur, wyjaśniono zarządzanie funkcją personalną. W trzecim rozdziale scharakteryzowano procesy oraz metody zarządzania zasobami ludzkimi. W rozdziale czwartym oceniono proces zarządzania zasobami ludzkimi, przedstawiono strukturę organizacyjną prezentowanej firmy.


The paper discusses the importance of human resource management in the organization. The first chapter explains the genesis of the creation, objectives and the concept of human resource management. The second chapter deals with organizational aspects of management and organizational structures are described and the types of structures, explains the function of personnel management. In the third chapter characterizes processes and methods of human resource management. In the fourth chapter assessed the process of human resource management, organizational structure presented shows of the company.

Czy to jest kochani dobrze? :( Pomożecie??
wow, zaskakujaco dobrze jak na translator. jeszcze do przecinka w drugim zdaniu bylem pewien, ze to czlowiek pisal.

czemu nie napiszesz tego sam/a?
po prostu próbuje pomóc koleżance :( bardzo chciałabym jej pomóc dobrze to napisać , dałam w translator żeby ułatwić komuś chętnemu do pomocy przetłumaczenie tego :(

A to jest dobrze to co zostało przetłumaczone? Pomoże ktoś ? :)
po prostu próbuje pomóc koleżance :( bardzo chciałabym jej pomóc dobrze to napisać , dałam w translator żeby ułatwić komuś chętnemu do pomocy przetłumaczenie tego :(

A to jest dobrze to co zostało przetłumaczone? Pomoże ktoś ? :)
zależy mi na czasie , ja z reguły staram się pisać wszystko sama ale teraz mam za mało czasu...
BŁAGAM! Pomóżcie... :(
Nikt nie pomoże ?
Umie ktoś to sprawdzić ?
???????????????????
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Business English