Imiona Angielskie

Temat przeniesiony do archwium.
151-168 z 168
| następna
nie zgodzę się - Mary to Maria, a Marianna jest połączeniem imion Maria i Anna, więc: Maryann lub Maryanne.
Dagmar
jest takie imię w języku angielskim?
Jest. Od aktorki noszacej to imie wzielo sie nawet okreslenie "Dagmar bumper".
Wiem, że imię Joanna to Joanne, a czy jest jakiś angielski odpowiednik zdrobnienia "Asia" ??
Hej! Mam problem ze znalezieniem odpowiedników do tych imion:
Megan
Karen
Cody
Dayne
Aschley
Brooke
Kari
Ryan
:) pomożecie???
wie ktoś może jaki jest angielski odpowiednik imienia Beata????
Pewnie Beatrice????

Ale jak ktos ma na imię Beata, to chyba się przedstawia jako Beata a nie Beatrice albo inna Kunegunda????
niestety Beatrice to angielski odpowiednik Beatrycze:) trudno, chyba faktycznie nie ma takiego odpowiednika dla mojego imienia....
>>>>>niestety Beatrice to angielski odpowiednik Beatrycze:) trudno, chyba
faktycznie nie ma takiego odpowiednika dla mojego imienia
....aha, to znaczy ze tez odpowiedniki twojego imienia musza byc w jez. francuskim, wloskim, niemieckim jak i w jezykach calego swiata, bo przeciez jak pojedziesz do Tunezji czy do Egyptu to tez nie moga na Ciebie po prostu mowic X, tylko musza szukac odpowiednika....
nie musisz być taki złośliwy...poprostu byłam ciekawa....
Jarek to Jerry
Ted to Teodor
Anglojęzyczne zdrobnenia od Teodor to Ted albo Teddy. A z resztą jak się przeprowadzisz do anglii mając na imię mikołaj to niekoniecznie musisz brać odpowiednika tylko np. Mike (bo podobnie brzmi), Nick, Colin, Nicholas to są już odpowiedniki ;D
Edward - Teddy, Eddy, Ed, Ted.
Teodor - Theodore - Theo. Ted.

Ted is fine for both :)
Mniejsza o to.Z praktyki wiem ze jesli dadza ymowic imie to nie szukaja odpowiednika. i ogolnie jak co Adrianna to moze byc:Adrianna,Adriana,Adrianne,adriane
Hej jaki jest polski odpowiednik Damona?
Po angielsku są fajne skróty imion np. Elizabeth to skrót Effy, Olivia to Liv, Patricia to jaki skrót jest?? Czekam na odpowiedz^^ I z góry dziękuje.
Cytat: mielonykurczak
Patricia to jaki skrót jest?? Czekam na odpowiedz^^ I z góry dziękuje.

Tricia
Patricia - Pat
a na Elizabeth to mozna Liz, Peggy
Temat przeniesiony do archwium.
151-168 z 168
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa