List formalny

Temat przeniesiony do archwium.
W gazecie anglojęzycznej ukazało się ogłoszenie jednej ze szkół językowychoferujących naukę angielskiego w WB. Napisz list do tej szkoły, w którym:
>poprosisz o przesłanie informacji na temat rodzajów kursów i zakwaterowania
>podasz informacje o tym jak długo uczysz się angielskiego i jaki jest twój poziom znajomości języka
>napiszesz jakim kursem jesteś zainteresowany, podając przynajmniej 2 wymagania
>zapytaj o cene i ewentualne obniżki
Ty napisz a my poprawimi.
Prosze o napisanie mi listu formalnego !!!
Nie mam co robic, tylko za kogos zadania domowe odrabiac :/
>>poprosisz o przesłanie informacji na temat rodzajów kursów i
>zakwaterowania
A co tam macie i jak sie ma sprawa wikt&opierunek przedstawia, uh?

>>podasz informacje o tym jak długo uczysz się angielskiego i jaki
>jest twój poziom znajomości języka
A do was przyszedłek sie łucyć to mnie pytocie??
ander beginer


>>napiszesz jakim kursem jesteś zainteresowany, podając przynajmniej
>2 wymagania
1) tani 2) tani
niekoniecznie dobry

>>zapytaj o cene i ewentualne obniżki
Panie, ile to bendzie kosztowac i dlaczego tak drogo??
Laurapl jesteś bez serca
;)
Wiem... ale nie jest mi z tym wcale źle... ;) Wyrzutów sumienia nie mam :P A i noce spokojnie przesypiam :D
Dear sirrnrnI am writing to complaint about last show at a Sir's cinema.rnI was in cinema on Saturday on romantic comedy about title "Szkoła uwodzenia".A film is starting about 5 p.m.I am siting in the middle row,eating some snack,popcorn and drinking coca-cola.The atmosphere was very nice.When the film is appearing on screen I was very excitemented.first film take was quite fairly good,but after ten minutes I am noticeing some changes.in the picture is begining to appear dark bets.Moreover,a soundtrack isn't be better.A film was steyed guietly recording.rnI want to express my strong dissatistaction with a staff,because they are opening the door through all time show and speaking loudly in the holl.rnTo sum up Sir i think that you should better take care about film collection and in connection i would therefore be gratefull if you could consider a full refund of 25zloty.rnI look foward to receiving your reply.rnYpur faithfullyrnXYZ
Temat przeniesiony do archwium.