Dobra dusza niech mi pomoze!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Koniecznie potrzebna jest mi ksiazka a raczej ksiazki dwie:) 'Here is the news' z kasetami by sie zdalo;P tylko, ze problem jest taki, ze nigdzie nie moge ich znalezc...czy ktos moglby mi podpowiedziec gdzie moge zamowic, do jakiej ksiegarni pojechac, od kogo kupic, etc? Prosze, prosze, prosze...od tych wlasnie ksiazke zalezy cale moje przyszle studenckie zycie! z gory dzieki:)
tu poszukaj (wklejam z netu) :

PODRĘCZNIKI
-Blueprint Intermediate Abbs&Freebairn 12 zł -English For International Toursism Jacob&Strutt 35 zł -Here is The News part I – Otto za 10 zł -Repetytorium tematyczno-leksykalne Cieślak za 5 zł -The Cambridge English Course Swan & Walter za 15 z
Kontakt: (59) 84[tel]
Email: [email]


a przede wszystkim, szukalas w bibliotekach, tam powinno byc. Widze, ze to z 98 roku
Z 'Here is the news part 1' nie ma problemu...tylko gorzej z ta druga czescia :( ale dzieki za odpowiedz:):):) jutro pojade do Rzeszowa (60 km od mojej pieknej miesciny:)) i pobuszuje w jezykowych ksiegarniach:) bo w necie 2 czesci nie moge znalezc...chyba, ze Ty lub inna osoba bedzie miec wiecej szczescia:) pozdrawiam:)

« 

Praca za granicą

 »

Praca za granicą