Proszę o pomoc w tłumaczeniu!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Czy mógłby ktoś sprawdzić i poprawić nie officjalny list?? Wiem, że jest sporo błędów to na pewno. Proszę o pomoc!!
Po polsku:

Cześć Kam!

Na początku chcę Ci podziękować za prezent, który mi wysłałaś. Aby jakoś Ci się odwdzięczyć przesyłam Ci mały upominek-niespodziankę.( mam nadzieje, że Ci się spodoba)
Jak wiesz jestem teraz na wakacjach w Paryżu. Jest bardzo ciepło, miło, aż chce się żyć! Szkoda że Ciebie tu ze mną nie ma... Jest tylu fajnych chłopaków... :) (następnym razem jedziemy obydwie!)
A jak tam u Ciebie? Wiem, że byłaś na koloniach we Włoszech. I jak było? Pewnie teraz jesteś pięknie opalona.
Mam Ci tyle do opowiadania!
Kochana, a jak Twoja "przyjaźń" z Wojtkiem? Jesteście już razem???
Wiesz byłam na wieży Aifla. Naprawdę jest wysoka. Z góry są super widoki!
Bardzo Cię z góry przepraszam, ale muszę kończyć. Obowiązki mam takie małe, związane z zapisaniem się na naukę francuskiego. Trzymaj się i nie zapomnij pozdrowić swojej rodzinki! Tęsknię za Wami wszystkimi! Do zobaczenia!
Moc uścisków i pozdrowień przesyła
-Żanka
P.S
Przesyłam Ci moje zdjęcia. (Poszukaj zdjęcia na którym jestem z chłopakiem i napisz jak Ci się podoba). Wyślij mi swoje fotki z Włoch! Czekam z utęsknieniem.

Po angielsku:


Hi Kam!

I want to thank on start for present it, you have sent which me. In order to as it pay back send it small souvenir -surprise. (hope, that it will appeal it)
As now you know be on vacations in paris. There is very warm, nicely, it are wanted to live! Damage that does not have you with I here.So many great boys are. : ) (We ride next case together!)
But how at you there? I know, that you was on colonies in italy. And how was there? Now you are definitely beautiful chared.
Have you so much to tell...
Beloved, but how with your " friendship " Wojtek? Are you already?
You know be on tower Aifla. Really, it is high. They are from mountain view super!
I apologize you from mountain very, but I must finish. Duties such small mum, with recording on science french relate. It hold and folks not forget salute! I hanker after all you! For seeing!

Force of squeeze and it sends greetings
- Żanka

I send these my photos p.s.. It search for photo be on which with boy ( and it write as it please ). It send snaps from italy me! I wait with longing for.

PROSZĘ POMÓŻCIE!!!! JAK COŚ TO MÓJ GG 2[tel]MAIL [email] PROSZĘ POMÓŻCIE!!!!