jestes w tym dobry?

Temat przeniesiony do archwium.
czesc :) prosze o pomoc

mam opoiwiedziec gdzie bgym pojechala w jakie miejsce gdybym mila duzo pieniedzy :) moze pomozesz :)
Przyjemny i latwy temat.
If I had a lot of money I would....
no i czy ktos moze mi pomoc?>
Ze słownika PWN:
"pomóc (...) wziąć udział w czyjejś pracy, dokonać jakiegoś wysiłku dla dobra innej osoby w celu ulżenia jej w czymś".
Może wal prosto z mostu: szukasz łosia, który w swoim wolnym czasie odrobi Twoją pracę domową żebyś mógł dostać piątkę i wykpić się jednym "wielkie dzięki". Jak myślisz, ilu jest takich "altruistów"?
pytam sie grzecznie czy ktos by mi pomogl podsunac jakis pomysl czy cos i jak to zacazac a nie kaze to akurat tobie tego robic nie chcesz optostu nie robisz chcesz pomoc to pomagasz... ;/
A wyobraźnia gdzie, szyszko?

Gdybym mial/a dużo pieniedzy, kupilabym sobie odrzutowiec, zatrudnila przystojnego pilota i zaczela latac po swiecie. Zatrzymalabym sie na kazdym kontynencie i zwiedzilabym tak dużo jak się tylko da.

Gdybym miala dużo pieniedzy poplynelabym przez Pacyfik. Znalazlabym bezludna wyspę i spedzalabym na niej wszystkie wakacje.

itd, itp
To nie chodzi za przeproszeniem o to czy ja chcę pomóc, tylko co to konkretnie jest pomoc. Dostałeś piękne zdanie "startowe" od evy, temat masz raczej taki osobisty (każdy ma swoje marzenia, prawda?) więc masz wszystko, czego potrzebujesz. Jeśli już napiszesz to oczywiście ktoś zawsze może podpowiedzieć, sprawdzić itd. Może nawet taka obrzydliwa i niedobra ja. ;-) Tyle że najpierw spróbuj coś jednak napisać. Zresztą eva podała Ci także wzorzec. Bierzesz swoje marzenie, podstawiasz do zdania początkowego i rozwijasz. Ot cała filozofia. ;-)
dzisiaj brak wyobrazni...

dziekuje bardzo :*
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą