pomozcie troche prosze!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Mam do was prosbe. Facet od psychologii (jestem na filologii) powiedzial zebysmy samy wymyslili sobie temat z ktorego napiszemy prace zaliczeniowa. Nigdy nie mialam stycznosci z psychologia (jestem na pierwszym roku) dlatego prosze was.. Ci co juz cos z tego tematu wiedza.. napiszcie mi jakie moga byc przykladowe tematy.. tzn takie bardziej ambitne zebym zaliczyla to. Prosze was bardzo (tylko tematy) Bede wdzieczna.
hej
Ja jestem w maturalnej klasie i nie wiem jakie wymagania mają wykładowcy, ale interesuję się troche psychologią, a skoro jesteś na filologii to co powiesz na temat: Od kiedy zacząć nauczać języka obcego?
Nie wiem czy temat w takiej formie moze być, ale zawsze to jakaś inspiracjacześć
dzieki ze sie odezwalas;] przyda mi sie kazdy temat bo szczerze mowiac to nie mam zielonego pojecia o psychologii a jak juz bede miec temat to juz poszukam jakiejs literatury i napisze prace. A moze jeszcze ktos zna jakies tematy??
to moze male dziecko i nauka slowek :D:D:D psycho spoleczna: walka miedzy rodzenstwem

ale wydaje mi sie ze opisanie dziecka i nauki slowek : dokladnie od kiedy mozna zaczac uczyc male dziecko jezyka obcego jest the best:D:D:D

pozdro

ps. jak cos to sluze pomoca:):):)
Dzieki Kasiu... jeszcze przemysle te tematy.. chyba sobie poradze;] pozdro

« 

Pomoc językowa

 »

Inne