Listy motywacyjny

Temat przeniesiony do archwium.
Witam proszę was o pomoc. Mam napisać na angielski dwa listy motywacyjne od których bardzo duzo zalezy praktycznie moje zdać albo nie zdać z angielskiego ;) Nie potrafię angielskiego daletgo też nie potrafię również tego napisać podaje temaciki i jeszcze raz proszę o pomoc ;)

1. Przeczytałaś w gazecie ogłoszenie dotyczące pracy w Anglii. Twoja praca polegałaby na opiekowaniu się starszymi osobami w jednym z angielskich domów pomocy. Napisz list motywacyjny w którym:
-podasz swoje dane osobowe i napiszesz skąd dostałaś informacje o pracy.
-napiszesz czym obecnie się zajmujesz i dlaczego chcesz podjąć proponowaną pracę.
-podasz conajmniej 2 powody dla których właśnie twoja oferta powinna być wybrana.
-wyrazisz nadzieję, że pracodawca zainteresuje się twoją ofertą i skonsultuje się z tobą.


2. Chcesz podjąć studia w Anglii. Otrzymałaś informacje że możesz otrzymywać dofinansowanie studiów. Napisz list do organizacji przyznającej stypendia, w którym:
-określisz cel listu i napiszesz co obecnie studiujesz.
-poprosisz o przesłanie informacji na temat stypendiów i zapytasz jakie warunki należy spełnić aby je otrzymać.
-zapytasz na jak długo przyznawana jest pomoc finansowa i jakiej wysokości.

Dziękuję z góry ;) bardzo zależy mi na czasie.
Już kiecę zaginamy.

'bardzo zależy mi na czasie'

My też mamy co robić. Jesteśmy tutaj OD POMOCY, Ty prosisz o usługę:)
Wieem naprawdę wiem sory ale nie mam gdzie i do kogo się z tym zwrócić :(
zapomnialam napisac ;) ze to ma byc na okolo 120 słówek ;)
Npisz. ile potrafisz, a ktos poprawi:). My tie-break is over. Zmykam.
tyle że ja nie mam zielonego pojęcia nawet jak to zacząć :(
dobra idę coś sklejać to co posklejam to wrzuce ;)
Dear Sir/Madam,
I am writing to you because I am interested in your offer concerning work with old people. I found out about it from the newspaper. As far as I am concerned, I am 18 year old man. Presently, I am a high school student.
At present I look after old people in the care home in Poland. I am also a voluntary worker in the animal shelter. Your offer is really advantageous for me because I would like to improve my English skills. Thanks to this job it would be possible.
I think I am suitable for this position because I am hardworking, responsible and organized person. What is more, I am experienced when it comes to work with old people and I am able to work under stress.
I hope you will take my offer under your consideration. I look forward to hearing from you.
Yours faithfully,
XYZ
(w razie dalszych problemów proszę o kontakt mailowy [email]
Sapphire@ Chcialas/es pomoc, ale nie pomoglas/es. Po pierwszed dlatego, ze podalas/es ON A SILVER PLATE THE TASK ALREADY DONE TO THE STUDENT, po drugie, THERE ARE SOME SMALL MISTAKES HERE.


For example: I am 18 year old man, At present I look after. Zamiast 'old people' napisałbym the old lub the elderly.

pozdrawiam
edytowany przez grudziu: 13 lis 2012
>>po drugie, THERE ARE SOME SMALL MISTAKES HERE.

Nie ma co sie dziwic. Wpisz jej email w google. Mowi ze jest abslowentka filologii angielskiej ( nie wiem nawet co to jest) i 'pomaga' nawet od 5 zł.

http://www.forum.biolog.pl/member62764-posts.html
if at present time, i mean " at the very moment " " i am looking after ....etc. i'm looking forward to ",.etc
i am hardworking? ..that's not much suitable term..i'd rather use " I work hard "...despite other some small mistakes through here and there.
>>i am hardworking? ..that's not much suitable term..i'd rather use " I work hard "

Nie, tam nie ma przedymka, tak ak i u ciebie widze czesto
Cytat: Robbertoxx
i am hardworking? ..that's not much suitable term..i'd rather use " I work hard "...despite other some small mistakes through here and there.

hard-working or hardworking. It's perfect.
Temat przeniesiony do archwium.